05 13 with

Scp-PL-300

Identyfikator podmiotu:Scp-PL-300
Klasa podmiotu:Keter
Poziom zagrożenia:Pomarańczowy

Specjalne czynności przechowywawcze: Scp-PL-300 ma być przechwowywany w bardzo dobrze oświetlonym kwadratowym pokoju o wymiarach 15m x 15m, w przechwywalni podmiotu powinny być 2 kamery firmy Hikvision dokładny model to Hiwatch Rejestrator cyfrowy HD IR 20m. Kamery mają być umieszczone na ścianie Północnej i Południowej. W trakcie wyłomu SCP generatory rezerwowe mają być przekierowane na oświetlenie pokoju SCP-PL-300. Zabrania się testów od godziny 12:35 do godziny 14:45 ponieważ obiekt jest wtedy bardzo aktywny a otworzenie jego drzwi w tych godzinach może skutkować jego wyłomem. Obiekt jest nieprzewidywalny za każdym razem reaguje inaczej na inną osobę, dnia █████ zrobił sojusz z D-█████ na której były przeprowadzane testy i gdyby nie MFO Nox-20 (patrz Dodatek MFO Nox-20) akurat nie patrolowało sektora ██ prawdopodobnie podmiot uciekł by z placówki wraz z D-█████ który mógł przekazać cenne informacje reportażom różnych telewizji a co gorsze Rebelii Chaosu.

Opis: SCP-PL-300 to cień martwego konia, pierwszy raz nie został zauważony on a jego "pomocnicy" czyli SCP-PL-300-02 (patrz Dodatek SCP-PL-300-02) natychmiastowo zostało wezwane tam MFO prawdopodobnie cały świat mógłby się o nim dowiedzieć gdyby nie MFO. Na przesłuchanu Dziewczynki która twierdziła że jest to cień jej konia który zginą z powodu przemęczenia jedyne czego się dowiedzieliśmy to to że podmiot lubi jabłka z sklepu Biedronka. Koń ten ma 2.5m długości i około 2m wysokości, jego mocami anomalnymi są 1.█████- moc ta polega na tym że jeżeli ktokolwiek wejdzie na cień będzie wciągnięty do tak zwanego "Wymiaru Szczęścia" w którym będzie powoli umierał i zmieniał się w SCP-PL-300-02. 2.Korozja-podmiot może przejść przez każdy oszklony przedmiot, drzwi czy nawet okna ta moc jest aktualnie opanowana przez brak jakiegokolwiek szkła w przechowywalni SCP-PL-300.

Dodatek MFO Nox-20: MFO Nox-20 to specjalne formacje które zajmują się bronienia przechowywalni podmiotu oraz sektoru ██ . Ich nazwa potoczna to "Light" ponieważ są uzbrojeni w broń która zadaje obrażenia tylko SCP-PL-300 oraz SCP-PL-300-02.
Uzbrojenie: Formacja Light jest uzbrojona w mobilne działka świetlne które w jednej sekundzie potrafią obezwładnić podmiot na ponad 15 minut dzięki czemu można go na spokojnie przenieść do przechowywalni są oni również uzbrojeni w karabin Epsilon-11 oraz 2 apteczki.

Dodatek SCP-PL-300-02: SCP-PL-300-02 to "pomocnicy" SCP-PL-300 przemiana w takiego osobnika jest bardzo bolesna polega ona na tym że jeżeli ktoś już wejdzie w podmiot i zostanie zteleportowany do Wymiaru Szczęścia będzie tam zmuszany a nawet torturowany przez 30 lat aby oglądał serial dla dzieci: "My little ponny". 30 lat w Wymaże Szczęścia to 3 minuty w naszym, każde testy polegające na wpychaniu Klas D w SCP-PL-300 są stanowczo zabronione.

O ile nie zaznaczono inaczej, treść tej strony objęta jest licencją Creative Commons Attribution-ShareAlike 3.0 License