aaaaaab

Identyfikator podmiotu: SCP-PL-237

Klasa obiektu: Keter

Specjalne Czynności Przechowawcze: Ponieważ nie można zbudować stałej przechowalni dla obiektu musi być on zamykany w betonowych kopułach o grubości co najmniej 50 70 [cm]. Z obiektem zabronione są bezpośrednie interakcje. Jeżeli obiekt dokona jakichkolwiek zmian środowiska, które będą zauważalne dla ludzi należy zamaskować jego działania zjawiskiem przyrodniczym.

Opis: SCP-PL-237 to około 8 [m3] absolutnie niczego. Obiekt jest niewidzialny, nie wydaje dźwięków, nie można zbadać jego obecności miernikami ciśnienia, a jedyny sposób na zlokalizowanie obiektu to wyszukiwanie skutków jego działania. Podmiot pochłania wszelką materię stałą ze średnią szybkością 60 [kg/s], co czyni go bardzo niebezpiecznym.

Dodatek-1

Aktualnie fundacja posiada w zapasie ██ betonowych kopuł, a mimo nieustannej ich produkcji każdego roku jest ich o 7 mniej. Oznacza to, że za █ lat nie będzie można bezpiecznie przechowywać obiektu

Dodatki 1 z literami a-c będą propozycjami na rozwiązanie problemu przedstawionego w dodatku-1.

Dodatek-1a

Ktoś zaproponował, żeby zamiast betonowych kopuł, do obiektu wysłać personel klasy D w ołowianych zbrojach.

Pomysł odrzucono.

Nie dysponujemy nieograniczonym zasobami ludzkimi.
05-██

Dodatek-1b

D-10[ZMIENIONO] w obawie przed poprzednią propozycją zaproponował, żeby anomalię zamknąć w betonowej kopule dopiero po godzinie po zniszczeniu poprzedniej. Pomysł ten pozwoliłby zwiększać zapasy o [USUNIĘTO] rocznie.

Pomysł czeka na rozpatrzenie.

Dodatek-1c

W ramach żartu dr ██████ zaproponował, żeby wysłać podmiot w kosmos, gdzie nie narobi szkód.

Pomysł odrzucono.

Po drodze zniszczyłby warstwę ozonową.
05-0█

O ile nie zaznaczono inaczej, treść tej strony objęta jest licencją Creative Commons Attribution-ShareAlike 3.0 License