sprzątacz
ocena: 0+x

Identyfikator podmiotu: SCP-PL-1372

Klasa podmiotu: Bezpieczny

Specjalne Czynności Przechowawcze: SCP-PL-1372 może dowolnie przemieszczać się po placówce jeśli tego zechce. Nie pozwala mu się opuszczać placówki. W celi musi znajdować się sprzęt do czyszczenia i łóżko. Przed drzwiami wejściowymi do placówki ma znajdować się wycieraczka, a wszyscy pracownicy są zobowiązani wytrzeć buty przed wejściem do placówki.

Opis: SCP-PL-1372 to humanoid mierzący dwa metry wzrostu. SCP nie posiada nosa ani uszu. Pomimo, że SCP posiada usta to używa ich tylko do oddychania i jedzenia. Jedynym celem SCP jest sprzątanie miejsca, w którym się znajduję. Jest ubrany w standardowy strój sprzątacza, kiedy próbuje się mu zdjąć strój zaczyna odpychać szczotą osobę, która próbuje zdjąć z niego strój.

Jeżeli osoba wchodząca do placówki nie wytrze butów SCP-PL-1372 wejdzie w stan furii i ruszy, by zabić osobę, która nie wytarła butów. Po zabiciu osoby SCP uspokoi się i posprząta jej ciało. Jedyną rzeczą, która może powstrzymać SCP to posprzątanie błota przez osobę, która je naniosła.

Dodatek 1372.1: Odkrycie
SCP-PL-1372 został odkryty w ████████ (Polska). Sprzątał lekko zniszczony drewniany domek. W workach leżących za domem znajdowały się ciała najpewniej właścicieli domu. SCP oddał się dobrowolnie w ręce fundacji.

Przesłuchujący: Dr █████
Przesłuchiwany: SCP-PL-1372

Dr █████ SCP-PL-1372 dlaczego zabiłeś tych ludzi ?
SCP-PL-1372 (brak odpowiedzi)
Dr █████ SCP odpowiedz.
SCP-PL-1372 (brak odpowiedzi)
Dr █████ SCP masz odpowiedzieć !
SCP-PL-1372 (brak odpowiedzi)
Dr █████ To coś mnie słyszy ?
Technik Nie mam pojęcia.
Dr █████ SCP odpowiedz !
SCP-PL-1372 (brak odpowiedzi)
Dr █████ Ach. Chyba nic z tego.

Dodatek 1372.2: Incydent 20/5/2013
Jeden z pracowników złamał szczotę SCP-PL-1372. SCP wszedł w stan furii i zabił pracownika. Stan furii utrzymywał się dopóki nie zabił jednego ze sprzątaczy i nie odebrał mu szczoty.

O ile nie zaznaczono inaczej, treść tej strony objęta jest licencją Creative Commons Attribution-ShareAlike 3.0 License