Aktówka Jake'a

Wstępne tłumaczenie SCP-010-J

CO KETER GDZIE NIE WIDZĘ ŻADNEGO KETERA

ocena: 0+x
laughing.jpg

Spójrz tylko na tych wszystkich szczęśliwych ludzi! Wszystko jest w porządku!

Identyfikator podmiotu: SCP-010-J

Klasa podmiotu: Kompletnie nieszkodliwy, skończ pytać

Specjalne czynności przechowawcze: Żadne procedury przechowawczycze nie są potrzebne, jako, iż SCP-010-J nie stanowi zagrożenia i nie jest powodem do obaw. SCP-010-J musi być pokojowo obserwowany ze Strefy-399, która została oznaczona jako bez-paniki pod karą terminacji.

Cholera, my nawet nie wiemy co to jest, z resztą nie musimy, ale wiemy na pewno, że to coś nikogo nie skrzywdzi, a gadanie o tym to totalna strata czasu! Oh, cóż, wydaje mi się, że w takim wypadku będziesz musiał przejrzeć jakiś inny artykuł, który nie jest tym. Teraz.

newt.jpg

Istnieje 500 razy większa szansa, że zostaniesz zastrzelony w ciemnej uliczce przez tą traszkę, niż, że SCP-010-J cię skrzywdzi. To się nazywa nauka.

Opis: SCP-010-J jest zupełnie nieważną jednostką która nie zmieni niczyjej iteracji rzeczywistości w pozbawioną życia kupę pierwotnego szlamu. Nie jest zagrożeniem poznawczym, informacyjnym, nie jest toksyczy i technicznie rzecz biorąc nawet nie istnieje.

Odpowiadając na niebezpieczne i oszczercze plotki, SCP-010-J nie składa się z czarnych dziur, ponieważ taki stan rzeczy sprawiłby, że wszyscy bylibyśmy już martwi, prawda? Prawda?! Nigdy tak nie sądziłem. Możesz już przestać martwić się, że obiekt składa się z czarnych dziur. Powiedziałem przestać!

kitten.jpg

Spójrz na tego futrzastego kociaka! Nie jest niczym zmartwiony! Czemu ty miałbyś się czymś martwić? Haha! Hahahaha! HAAHAAAAHAHAAA—

Dodatek: Do dowództwa O5 została wysłana prośba o tłumienie wszelkich lęków personelu dotyczących SCP-010-J oraz jego ogromnego [USUNIĘTO] który może, ale nie musi posiadać w swoich wiciach, gdyż nikogo nie zamierza skrzywdzić i szczerze wolałby gdybyśmy wszyscy zwyczajnie zostawili go w spokoju.

Rada O5 odpowiedziała zarządzeniem terminacji wszystkich pracowników w Strefie-399 z całkowicie niezwiązanych powodów. Może po prostu lubią strzelać do ludzi! Cóż, ciebie nie zastrzelą, więc nie masz żadnych powodów do zmartwień, więc idź, miej miły, bezpieczny dzień tak jak reszta z nas!

O ile nie zaznaczono inaczej, treść tej strony objęta jest licencją Creative Commons Attribution-ShareAlike 3.0 License