Anita Franczyk

identyfikator podmiotu : SCP-PL-145

klasa podmiotu : Euclid

specjalne czynności przechowawcze : SCP-PL-145 powinien być przechowywany w dźwiękoszczelnym pomieszczeniu 5mx5mx5m. Powinien pilnować go wyznaczony do tego personel o poziomie uprawnień co najmniej 3. Dostęp do
SCP-PL-145 może otrzymywać jedynie personel naukowy o poziomie uprawnień 3 i wyższym. W przypadku ucieczki obiektu z przechowalni powinny zostać przed wszęzięte te kroki :

  • ogłoszenie ciszy nocnej
  • wyłączenie wszystkich urządzeń multimedialnych
  • odcięcie sektory B1 od reszty placówki
  • wezwanie pomocy poprzez nadanie sygnału SOS
  • pod żadnym pozorem nie włączać sygnału dźwiękowego.

W przypadku nie dopilnowania wykonania tych czynności przez kierownika zmian ten (w przypadku przeżycia) automatycznie powinien zostać zdegradowany do poziomu personelu klasy D.

opis podmiotu : SCP-PL-145 jest humanoidem nie posiadającym świadomości. Obiekt posiada smoliscie czarne włosy o długości około 30 cm. Podmiot nie posiada oczu, nosa i ust. Obiekt ma prawie całkowicie białą cerę. Proporcje jego ciała są identycznejak proporcje ciągła przeciętnej kobiety. Podmiotami 174 cm wzrostu oraz waży 63 kg. Ubrany jest w strój pielęgniarki z lat sześćdziesiątych. W prawej ręce dzierży nóż. Lewa jest pusta. Obiekt został pozyskany podczas eksploracji starego szpitala psychiatrycznego w (ocenzuruję) na ulicy warszawskiej.

opis zdolności anomalnych : SCP-PL-145 nie jest w stanie poruszać się gdy w zasięgu jego słyszalności nie da się usłyszeć dźwięku o wartości co najmniej 5 decybeli. Im glośniejszy dźwięk tym obiekt możę szybciej poruszać oraz mocniej uderzać.

dodatki :

O ile nie zaznaczono inaczej, treść tej strony objęta jest licencją Creative Commons Attribution-ShareAlike 3.0 License