Анита Францик
ocena: 0+x

identyfikator podmiotu : SCP-PL-145

klasa podmiotu : Euclid

specjalne czynności przechowawcze : SCP-PL-145 powinien być przechowywany w dźwiękoszczelnym pomieszczeniu 5mx5mx5m. Powinien pilnować go wyznaczony do tego personel o poziomie uprawnień co najmniej 3 oraz wyznaczony personel klasy D. Dostęp do
SCP-PL-145 może otrzymywać jedynie personel naukowy o poziomie uprawnień 3 i wyższym. W przypadku ucieczki obiektu z przechowalni powinny zostać przed wszęzięte te kroki :

  • ogłoszenie ciszy nocnej
  • wyłączenie wszystkich urządzeń multimedialnych
  • odcięcie sektor B1 od reszty placówki
  • wezwanie pomocy poprzez nadanie sygnału SOS
  • pod żadnym pozorem nie włączać sygnału dźwiękowego.

W przypadku nie dopilnowania wykonania tych czynności przez kierownika zmian ten (w przypadku przeżycia) automatycznie powinien zostać zdegradowany do poziomu personelu klasy D.

opis podmiotu : SCP-PL-145 jest humanoidem nie posiadającym świadomości. Obiekt posiada smoliscie czarne włosy o długości około 30 cm. Podmiot nie posiada oczu, nosa, uszu i ust. Obiekt ma prawie całkowicie białą cerę. Proporcje jego ciała są identyczne do proporcji ciała przeciętnej kobiety. Podmiot ma 174 cm wzrostu oraz waży 63 kg. Ubrany jest w starą podartą koszulę nocną. Na jego prawej ręce znajduje się opaska wykonana z tworzywa sztucznego. Jest to standardowy identyfikator pacjenta podpisany jako Анита Францик co po polsku znaczy Anita Franczyk. Obiekt został pozyskany podczas eksploracji starego szpitala psychiatrycznego w mieście (CENZURA) na ulicy (CENZURA) w Rosji, a dokładniej na granicy Polski z Obwodem Kalingradzkim (Rosja).

opis zdolności anomalnych : SCP-PL-145 nie jest w stanie poruszać się gdy w jego zasięgu da się usłyszeć dźwięk o wartości co najmniej 5 decybeli wykryć wibracje powietrza. Im glośniejszy dźwięk mocniejsze wibracje tym obiekt możę szybciej poruszać oraz jest silniejszy.

dodatki :

O ile nie zaznaczono inaczej, treść tej strony objęta jest licencją Creative Commons Attribution-ShareAlike 3.0 License