Анита Францик
ocena: 0+x

Identyfikator podmiotu : SCP-PL-145

Klasa podmiotu : Euclid

.jpg

SCP-PL-145.

Specjalne czynności przechowawcze : SCP-PL-145 powinien być przechowywany w dźwiękoszczelnym pomieszczeniu 5mx5mx5m. Powinien pilnować go wyznaczony do tego personel o poziomie uprawnień co najmniej 3 oraz wyznaczony personel klasy D. Bezpośredni dostęp do
SCP-PL-145 może otrzymywać jedynie personel naukowy o poziomie uprawnień 3 i wyższym oraz wyznaczony personel klasy D. W przypadku ucieczki obiektu z przechowalni powinny zostać przed wszęzięte te kroki :

  • ogłoszenie ciszy nocnej
  • wyłączenie wszystkich urządzeń multimedialnych
  • odcięcie sektor B1 od reszty placówki
  • wezwanie pomocy poprzez nadanie sygnału SOS
  • pod żadnym pozorem nie włączać sygnału dźwiękowego.

Opis podmiotu : SCP-PL-145 jest humanoidem nie posiadającym świadomości. Obiekt posiada smoliscie czarne włosy o długości około 30 cm. Podmiot nie posiada oczu, nosa, uszu i ust. Obiekt ma prawie całkowicie białą cerę. Proporcje jego ciała są identyczne do proporcji ciała przeciętnej kobiety. Podmiot ma 174 cm wzrostu oraz waży 63 kg. Ubrany jest w starą podartą koszulę nocną. Na jego prawej ręce znajduje się opaska wykonana z tworzywa sztucznego. Jest to standardowy identyfikator pacjenta podpisany jako Анита Францик co po polsku znaczy Anita Franczyk. Obiekt został pozyskany podczas eksploracji starego szpitala psychiatrycznego w mieście (CENZURA) na ulicy (CENZURA) w Rosji, a dokładniej na granicy Polski z Obwodem Kalingradzkim (Rosja).

Opis zdolności anomalnych : SCP-PL-145 jest w stanie poruszać się gdy w jego zasięgu da się usłyszeć dźwięk o wartości co najmniej 5 decybeli wykryć wibracje powietrza. Im glośniejszy dźwięk mocniejsze wibracje tym obiekt możę szybciej poruszać oraz jest silniejszy. Części ciała podmiotu w momencie odcieńcia stają się niezależnymi organizmami działającymi na tej samej zasadzie co SCP-PL-145. Dowodem na to jest obiekt SCP-PL-145-1 powstały podczas incydentu 145-1.

Oodatki :

Poniższe logi są sformatowanymi do odpowiednich plików oraz starannie dobranymi względem ich niezbędności w dokumentacji stronami z dziennika.

Były jeszcze trzy wpisy lecz wszystkie w 100% nieczytelne.

Poniższe dokumenty to skany wydrukowany plików tekstowych przedstawiające pracę nad serum „ super-żołnierza”.

[[collapsible hideLocation="both" show="(rozwiń) Serum Super-żołnierza V 1 " hide="(zwiń) Serum Super-żołnierza V 1 "]]

Serum Super-żołnierza V 1
Obiekt poddawany testom : (OCENZUROWANO) mężczyzna, wzrost: 186 cm, waga: 89 kg, chory na schizofremie

** Czynnik badawczy: ** serum super-żołnierza V 1

** Skład czynnika badawczego: ** (OCENZUROWANO decyzją rady - O5)

O ile nie zaznaczono inaczej, treść tej strony objęta jest licencją Creative Commons Attribution-ShareAlike 3.0 License