antoletto

SCP-1344-PL

KLASA PODMIOTU: Euclid Keter

Specjalne opcje przechowawcze:

SCP-1344-PL musi być przechowywany w zwykłej powiększonej celi.

SCP-1344-PL musi być przechowywany w celi o wysokości 100m:100m:100m. Cela ta musi być między między drugą celą. Odstęp między tymi musi wynosić 48 cm. Przerwa między tymi ścianami (nie licząc podpórek) musi być wypełniona cieczą.

Opis:

SCP-1344-PL to wysoki na kilkadziesiąt metrów humanoidalny byt z dziurą w miejscu serca.
Badania podmiotu wykazały, że SCP-1344-PL posiada instynkty drapieżnika jak i śladową inteligencje. Ta jednak nie wystarczy na jakąkolwiek próbę komunikacji. Podmiot jest w stanie porozumiewać się telepatycznie jednak poprzez incydent z dnia [USUNIĘTO] jest to KATEGORYCZNIE zabronione. SCP-1344-PL posiada coś na kształt „głowy” lecz w miejscu twarzy posiada coś na kształt czaszki ze spiczastym „nosem”.

Incydent z dnia [USUNIĘTO]:

Podczas badań jeden z [USUNIĘTO] zauważył ze SCP-1344-PL zachowuje się nienaturalnie.
Podczas próby uspokojenia podmiotu ten jeszcze bardziej się rozjuszył. Kamery zanotowały jak podmiot zaczyna tworzyć jakąś kule skondensowanej energii. Doktorska część personelu została natychmiastowo ewakuowana. Do Celi wbiegli uzbrojeni agenci, którzy rozpoczęli ostrzał. Pierwsza salwa nie wywarła najmniejszego wrażenia, a w dodatku jeszcze bardziej rozjuszyła potwora. Kamera zanotowała jak „kula” energii eksplodowała w kierunku personelu fundacji. Była to ostatnia rzecz jaką widziała kamera. Ciała obecnych tam agentów do dziś nie zostały znalezione.

O ile nie zaznaczono inaczej, treść tej strony objęta jest licencją Creative Commons Attribution-ShareAlike 3.0 License