Atomowa suszarka/Agent Apalkoz
ocena: 0+x

Identyfikator podmiotu: SCP-PL-███

Klasa podmiotu: Euclid Keter Zneutralizowane

Specjalne Czynności Przechowawcze: Podmiot musi być trzymany pod stałą obserwacją kamer i trzymany za szkłem pancernym o grubości 5 cm. Przy wejściu do przechowalni musi stać przynajmniej jeden Ochroniarz zmieniany przez pozostałych członków personelu co około 2 godziny ze względu na anormalne wpływy obiektu na psychikę osoby znajdującej się najbliżej obiektu. Do podmiotu mają dostęp osoby o uprawnieniu poziomu 3 lub wyższego nikt inny poza klasą D w ramach eksperymentów nie ma pozwolenia na dostanie się w pobliże podmiotu na 30 metrów.

Opis: Podmiot został pozyskany w mieście █████ województwo Mazowieckie dnia ██/██/2002. Został odnaleziony w domu jednorodzinnym na obrzeżach miasta w toalecie przy zwłokach zdekapitowanej kobiety. Kobieta podobno niedawno zakupiła owy podmiot przez internet, pochodzenie przedmiotu dalej pozostaje nieznane. Obiekt to suszarka marki „Remington” o wielkości 30 cm długości 15 cm wysokości i 5 cm szerokości. Obiekt choć pozornie zwyczajny zdaje się mieć anormalny wpływ na psychikę najbliżej znajdujących się wobec niej osób. Między innymi zmusza ich do otwarcia przechowalni i użycia suszarki do wysuszenia swojej głowy, zaprowadzenie kogoś do przechowalni w niewiadomym celu, wyłączenie kamer czy w najgorszym przypadku samobójstwa jeśli osoba na którą wpływa obiekt opiera się mu dłużej niż przez 15 minut. Podmiot posiada również drugą anormalną cechę. Normalne suszarki do włosów używają mocy nie przekraczającej 1400 watt ale ta używa mocy ponad dziesięć tysięcy krotnie większej co powoduje rozszczepienie atomów większości materiałów na których oddziałuje obiekt. Na razie jedynym obiektem który był w stanie wytrzymać tak potężny przypływ gorącego powietrza to SCP-PL-███ oraz wszelkie przedmioty zielonego koloru. Co jest najbardziej przerażające to, to iż suszarka używa tak ogromnej mocy bez podłączenia do jakiegokolwiek gniazdka i nie wiadomo jak ogromne szkody mogła by wyrządzić gdyby otrzymała dostęp do jakiegokolwiek źródła energii elektrycznej dlatego podmiot nie może wpaść w niepowołane ręce.

Dodatek 1:
██/██/20██

Sprawdzenie możliwości suszarki na rozszczepieniu różnych materiałów:

Badanie prowadzi: Dr.████ K█████

Żelazo - Pozytywne
Złoto - Pozytywne
Miedź - Pozytywne
Oszlifowany Diament - Pozytywne
Oszlifowany Szmaragd - Negatywne
Marmur - Pozytywne
Kwarc - Pozytywne
Onyks - Negatywne
Jadeit -Negatywne
Agat - Negatywne
Turmalin - Negatywne
Kartka papieru koloru zielonego - Negatywne

Wydaję się, że podmiot z niewiadomej przyczyny nie wykazuje właściwości anormalnych na przedmioty koloru zielonego. Zalecana zmiana koloru przechowalni na zielony oraz kombinezonu ochroniarzy w pobliżu dla zwiększenia bezpieczeństwa.

Dodatek 2 :
██/██/20██

Badanie działań psychicznych podmiotu na ludziach.

Badanie prowadzi: Dr.████ K█████

Obiekt testowy: D-████ SCP-PL-███-2

1. Godzina 17:30 D-████ ███-2 został wprowadzony do przechowalni podmiotu.
2. Minęło 20 minut D-████ ███-2 zaczął zwracać uwagę na podmiot.
3. 18:30 D-████ ███-2 próbuje Przełamać zabezpieczenia podmiotu.
4. 19:00 D-████ ███-2 łamie sobie nadgarstek próbując przebić się przez pancerne szkło przechowalni obiektu.
5. 19:20 D-████ ███-2 popełnił próbę samobójczą łapiąc się za gardło i ściskając z całej siły, został powstrzymany przez ochronę i otrzymał środki uspokajające po czym został wyprowadzony z przechowalni.

Od teraz D-████ oraz każda osoba poddana działaniu obiektu będzie nazywany SCP-PL-███-2 a sam podmiot SCP-PL-███-1. Co ciekawe D-████ ███-2 był pod działaniem obiektu znacznie dłużej niż przez 15 minut a czynności samobójcze wystąpiły dopiero po 2 godzinach i 10 minutach. Czyżby D-████ ███-2 nie stawiał żadnego oporu podmiotowi? Jeśli tak pozostaje pytanie, dlaczego?

Sugerowane dalsze obserwacje. I przeprowadzenie przesłuchania z D-████ ███-2.

Dodatek 3 :
15/██/20██

Przesłuchanie D-████ ███-2

Prowadzi: Dr. C█████

Do pomieszczenia został wprowadzony podmiot ███-2, po czym usiadł przy stole. Przesłuchanie jest prowadzone w pokoju o wymiarach 3m x 2m x 4m oraz używane są do niego urządzenia audio dla pominięcia konieczności bezpośredniego kontaktu z podmiotem.

Dr. C█████: Witaj. Czy wiesz dlaczego tu jesteś?

███-2: Nie rozumiem pytania. To oczywiste że jestem tu ponieważ sami mnie tu przyprowadziliście.

Dr. C█████: eh… Tak to prawda. Ale nie to miałem na myśli. Nieważne. Przejdźmy do przesłuchania. Dlaczego tak bardzo zależało ci na wydostaniu podmiotu ███ z jego przechowalni?

███-2: Nawet jeśli ci powiem to tego nie zrozumiesz. Nikt nie zrozumie. To trzeba poczuć samemu. On, SCP-████ do mnie przemówił.

Dr. C█████: Zaraz, jeszcze raz. Że, niby kto do ciebie mówił?

███-2: SCP-████. A tak przynajmniej się przedstawił.

Dr. C█████: Cóż… To niemożliwe. Po pierwsze sam podmiot ████ jest trzymany ponad dwa tysiące kilometrów stąd. A po drugie nawiązanie jakiegokolwiek werbalnego kontaktu z podmiotem ████ jest niemożliwe ponieważ nie posiada strun głosowych tak samo jak i ████.

███-2: (Ton głosu oraz brzmienie zmieniają się na twardsze) Doktorku, jesteś tak naiwny jak i cała ta organizacja. Nigdy nie zrozumiecie mojej natury. To że tu jestem, powiedzmy że jestem tu z własnej woli. (███-2 patrzy prosto w obiektyw kamery ale białka w jego oczach całkowicie znikły, oczy są całe czarne.)

Dr. C█████: ███-2 czy ty to dalej D-████?

███-2: Nie. Ta osoba dawno umarła. Mówiłem, jesteście tak naiwni… nawet nie zauważyliście kiedy się go pozbyłem.

Dr. C█████: W takim razie, kim jesteś i dlaczego się ujawniasz? Jeśli jesteś tak inteligętny jak mówisz to musisz mieć jakiś powód.

███-2: Tak, mam powód. Przesyłam wiadomość. Jestem ████████. I wysyła mnie █████ ████.
Czas waszej beznadziejnej organizacji dobiega końca. Myślicie że jesteście sprytni. Że ja i moi ██████ i ███████ daliśmy wam się złapać bez celu? Gdybyśmy chcieli to wasza bezsensowna organizacja i wszystko co stworzyliście, zrównali byśmy to z ziemią. Macie przewagę? A może tylko tak myślicie. Macie kontrolę? A może ktoś ma kontrolę nad wami? Wszyscy podlegacie ██████████ jesteście tylko zwykłymi █████████ które powoli gniją i zaczynają wymierać. Jesteście zarazą która powoli niszczy i trawi te planetę od środka. Ale nie martwcie się. Wszystko skończy się niedługo. █████ ████ przybędzie a wtedy wy wszyscy zdechniecie i zostaniecie █████████. (ciało ███-2 upada na ziemie a strażnicy wynoszą je do spalarni, Dr. C█████ postanowił spalić obiekt)

Po całym zajściu na obiekcie ███-1 pojawił się tajemniczy napis ██ █████████ ██████ a sam ███-1 przestał wykazywać jakiekolwiek anormalne zachowania. Natomiast ochrona w ośrodku ██
oraz w okolicy podmiotu ████ zostały znacznie zwiększone a czynności przechowawcze zaostrzone. Obiekt ███-1 powinien mimo wszystko podlegać dalszej obserwacji oraz jego połączenie z podmiotem ████ powinno zostać jak najszybciej wyjaśnione.

O ile nie zaznaczono inaczej, treść tej strony objęta jest licencją Creative Commons Attribution-ShareAlike 3.0 License