Doctor Awars: SCP 011

Uwaga!!! W tym sandobox'ie są zawarte różne drastyczne opisy. Czytasz na własną odpowiedzialność

Scp 011

Klasa podmiotu: Safe Keter

Specjalne czynności przechowawcze
Scp 011 musi być zamknięty w szczelnie zamkniętej skrzyni wykonanej z drewna.Drzwi do Scp 011 muszą być zamknięte na kod 6 cyfrowy który znają pracownicy poziomu 5.
Skrzynkę w której jest przechowywane Scp 011 trzeba czyścić co najmniej 3 razy dziennie.

Opis
Scp 011 to czarna karta z białym napisem Awars na górze pod którym znajduje się czerwony napis w nieznanym języku.
W lewym górnym rogu znajduje się czerwony pentagram.
Ta karta niszczy każde drzwi na których zostanie użyta. Osoba która użyła tej karty widzi po 2 godzinach Scp 011 A na krańcu widzenia
która wejdzie w kontakt wzrokowy
z Scp 011 lub z Scp 011 A B i C po 1 godzinie będzie widziała na krańcu wzroku Scp 011.

Scp 011 A
Opis
Scp 011 A to łysy, umięśniony demon jego skóra jest koloru kremowego. Jest on wysokości przeciętnego człowieka. Posiada cztery twarze z przodu z tyłu z lewej i prawej strony. Twarz z przodu wygląda jak niebiesko oki mężczyzna z zaszytymi ustami nie posiada wogule nosa. Po prawej stronie posiada maskę z ludzkiej czaszki. Z lewej strony ma maskę uszytą z głów martwych noworodków. Z tyłu jego twarz przypomina jaszczurkę z czarnymi oczami, z długimi zębami i wystającym językiem nie posiada nosa. Posiada on cztery ręce w dwóch z nich (te górne) zawsze trzymają hak przykuty do łokcia łańcuchem. W lewej (dolnej) dłoni zawsze trzyma duży tasak. W prawej (dolnej) dłoni ma ogromne pazury ostrości bardzo ostrego noża. Na stopach posiada długie nowatorsko uszyte buty zrobione z ludzkiej skóry.

W każdej przestrzeni lustrzanej widzi siebie
porywanego przez Scp 011 A. Po 5 godzinach widzi każdego jako demona i każda ściana wygląda dla niego jakby była zrobiona z ludzi. Po 8 godzinach zostaje przed nią otworzony portal po czym natychmiastowo zostają wbite w osobę 2 haki na łańcuchu. Po czym zostaje wciągnięty w portal. W portalu zostaje przeprowadzony na niej rytuał przez co może się stać Scp 011 A którego widziała na krańcu wzroku lub w przestrzeni lustrzanej.
Po 1 dniu portal znowu się otworzy i wyjdzie z niego agresywny Scp 011 który pożera ludzkie zwłoki. Po zniszczeniu Scp 011 wybucha i przekształca się w czarny dym. Wybuch doprowadza do wylewu substancji podobnej do kwasu siarkowego. Po osiągnięciu formy dymu próbuje znaleźć martwe ciało. Aby móc ponownie zabijać przy pomocy owego ciała. Wtedy różni się od normalnego człowieka tylko całymi czarnymi oczami. Dzieje się tak aż 3 razy po trzecim nie ma wogule dymu.

Testy

Test 1
Kazaliśmy D-2670 podnieść kartę i użyć na > przygotowanych wcześniej drzwiach. Po użyciu > drzwi wyparowały nie było po nich śladu. Po 2 > godzinach zauważyłem dziwne zachowanie u > D-2670 powiedział że widzi coś na krańcu > widzenia daliśmy mu lustro zachowywał się po tym > jeszcze gorzej. Powiedział że widział jak COŚ > go wciąga postanowiliśmy dalej go obserwować. > Po 5 godzinach zaczął coś bełkotać i z nikim nie > chciał rozmawiać i każdego się bał. Po 8 godzinach > otworzył się przed nim fioletowy portal po czym > coś go wciągnęło.

Test 2
Powtórzyliśmy test na D-3122 działo się z nim to samo. Notatka: zauważyliśmy po 1 godzinie dziwne zachowanie u D-3122. Może to zależy od człowieka po ilu minutach efekt nastąpi?

Test 3
Stało się to samo u D-4788

Test 4
Postanowiliśmy​ dać D-4566 kamerę. Mieliśmy nadzieję że zobaczymy co się dzieje za portalem. Czekaliśmy 8 godzin. Po nich zauważyliśmy coś okropnego. Był​ tam odprawiany jakiś rytuał na wszystkich wyżej wymienionych D. Po chwili jednak zauważyliśmy że kamery nie ma D-4566 ale demon który wszystko nagrywał lecz po chwili nagrywanie zostało wyłączone. Po 1 dniu wyszedł z portalu dziwny potwór? demon? cokolwiek. Który zaatakował masę ludzi postanowiono jak najszybciej go unicestwić. Po zniszczeniu on eksplodował i wypuścił z siebie substancję przypominającą kwas siarkowy. Zaczął się z niego unosić czarny dym po czym ten dym zaczął się przemieszczać. Gdy trafił na zwłoki powstał Scp 011 B był to dowódca mtf który niczym się nie różnił. Różnił się tylko całymi czarnymi oczami. Następne zwłoki należały do naukowca (aktualnie Scp 011 C) Doktora P. Był ten sam efekt lecz po następnym wybuchu kwasu nic się nie unosiło. Zginęło przez ten test tysiące​ ludzi.
Notatka: zauważono że Scp 011 A potrafi przekręcać głowę przez co zmienia osobowość.
Notatka 2: postanowiliśmy nie robić więcej testów przez ten incydent.
Notatka 3: może Scp 011 to jakiś portal pomiędzy światami? Do piekła lub coś takiego Mam nadzieję że nie.

Mam nadzieję że Scp 011 wam się podoba :)
Jeśli macie jakiś uwagi śmiało napiszcie ;)
Jeśli popełniłem jakiś błąd ortograficzny, interpunkcijny, językowy itp. Bardzo proszę o poprawienie go
:)
Dziękuje za przeczytanie Scp 011:)

O ile nie zaznaczono inaczej, treść tej strony objęta jest licencją Creative Commons Attribution-ShareAlike 3.0 License