Beta-01 G

Identyfikator Podmiotu: SCP-167
Klasa Podmiotu: Safe Keter
[[Szczegóły w incydencie SCP-167-Kt]]
Specjalne Czynności Przechowawcze:
SCP-167 ma być zamknięty i strzeżony
przez nie mniej niż 5 uzbrojonych strażników, lokalni cywile powinni być informowani iż doszło do wycieku chemikaliów, by uzyskać dostęp do SCP-167 należy uzyskać pisemne pozwolenie badacza naukowego poziomu 3 lub wyższego

Miasteczko ████████ obecnie sygnowane jako obszar 01G jest otoczony wzmocnionym betonowym murem o grubości 54 cm, wysokości 3 metrów i głębokości 1 metra. Obecnie by uzyskać dostęp do obszaru 01G potrzebne jest zezwolenie przynajmniej jednego członka O5.

Opis: SCP-167 jest to fabryka nieznanego przeznaczenia wybudowana w latach 19██-19██ na obrzeżach miasteczka ████████.
Budowę sfundował lokalny przedsiębiorca
znany jako ████████.

Fundacja zainteresowała się obiektem po masowych zaginięciach robotników pracujących w SCP-167. Fundacja przejęła kontrolę nad lokalnym terenem po raportach o zagięciach ludzi z Terenów ████████.

Wnętrze SCP-167 to zwykłe wnętrze fabryki z okresu
w którym został on wybudowany. SCP-167 zawiera wyposażenie chemiczne i maszyny podłączone do taśm produkcyjnych. Nikt nie potrafił porównać istniejące tam obiekty do jakichkolwiek współczesnych maszyn. Maszyneria we wnętrzu SCP-167 jest od teraz
dezygnowana jako SCP-167-1.

[[Szczegóły w raporcie SCP-167-In]]

Powrócenie do wnętrza SCP-167 jest obecnie niemożliwe

[[Szczegóły w incydencie SCP-167-Sn]]

W obszarze 4 m2 od SCP-167 znajduje się geste pole roślin strączkowych
Obecnie cały teren ████████ jest gęsto porośnięty roślinami strączkowymi z nienaturalnie wysokimi łodygami sięgającymi do 2 m wysokości.
Badania gleby wykazały iż jest ona mocno nawieziona wapniem. Analiza DNA gleby wykazała iż wapń ten pochodzi z kości osób które zginęły na terenie strefy-01G.

O ile nie zaznaczono inaczej, treść tej strony objęta jest licencją Creative Commons Attribution-ShareAlike 3.0 License