Bezkost

Identyfikator podmiotu:SCP-PL-260

Klasa podmiotu:Euclid


Specjalne czynności przechowawcze:SCP-PL-260 ma być przetrzymywany w przechowalni 4m x 4m, ze wzmocnionego betonu ze wzmocnionej stali nierdzewnej przechowalnia ma nie mieć żadnych szczelin i ma być pilnowana, przez przynajmniej 3 5 strażników, oraz monitorowana o środka, przez 24h na dobę. Dostęp do przechochowalni mają osoby tylko, z poziomem 3 lub wyższym. Obiekt ma być, karmiony krwią, co 2 tygodnie. W razie ucieczki należy ewakuować cały personel ośrodka strefy i powiadomić najbliższą jednostkę MFO, o wyłomie przechowawczym. Obiekt w czasie transportu ma być w nieszczelnym pojemniku na kołach (pod wpływem morfiny) który ma pchać 2 strażników a 2 kolejnych mają asekurować przody w przypadku agresywnego zachowania obiektu.

Dopis od Dr. Macierewicza: Zauważono że morfina działa uspokająco na SCP-PL-260 więc od 10 grudnia będziemy używać morfiny do uspokojenia obiektu w czasie przenoszenia przechowalni z nim.


Opis:SCP-PL-260 to istota o masie 20kg i z długością rościągnietego ciała 20m. Obiekt nie ma kości co pozwala mu na spłaszczenie się i przeciśnięcia się przez szczeliny np: w drzwiach, ciało przypomina worek a zęby to chrząstki które też jak reszta ciałą ma anomalne działanie spłaszczenia się. Obiekt jest agresywny wobec wrzystkich ludzi z którymi ma kontakt i zabije ofiarę poprzez wyssanie krwi z całego organizmu w przeciągu 10 sekund za pomocą wcześniej opisanych kłów z chrząstki wgryzając się w żyły szyjne, sekcje zwłok wykazały że ciała ofiar są całkowicie pozbawione krwi po zabiciu przez SCP-PL-260. Poprzez obserwacje można wywnioskować że obiekt jest rozumny ale jego inteligencja jest o wiele niższa niż ludzka. Nie jest jeszcze określony wiek obiektu, ale szacuje się na IV lub V wiek n.e z powodu powiązań z Bezkostem odmianą wampira ze słowiańskich legend i opowieści potwierdza to wygląd i umiejętności np: możliwość spłaszczenia się i przeciśnięcia się lub ciało obiektu które ja w legendach przypomina worek który wypełnia się krwią. Obiekt został odnaleziony w dniu 5 marca roku [usunięto] i przebywa w ośrodku strefie-[usunięto] Polska.


Dodatek 1: 30 grudnia roku [usunięto]
Po incydencie [usunięto] należy wzmocnić ochronę z 3 do 5 strażników i zmienić ściany z wzmocnionego betonu na wzmocnioną stal nierdzewną.


Nagranie z incydentu PL-260-A


godzina 6:30, 20 grudnia roku [usunięto]


Ochroniarz Marek-Hej Jan?

Ochroniarz Jan-O co chodzi?

Ochroniarz Marek-Wiesz co wogóle tutaj jest trzymane?

Ochroniarz Jan-Nie wiesz?

Ochroniarz Marek-Powiedzieli że mnie przydzielają do tej przechowalni i mam tu zmiane co 6 godzin.

Ochroniarz Jan-Trzymają tu SCP-PL-260 coś podobno jak wampir.

Ochroniarz Marek-Wampir?

Ochroniarz Jan-No a co?

Ochroniarz Marek-Nie no ok to wrzystko jest paranormalne i wogóle ale wampir?

Ochroniarz Jan-Do czego zmierzasz?

Ochroniarz Marek-Do tego że o wampirach są filmy i wogóle a…

Ochroniarz Jan-[WULGARYZM]to że o wampirach robią filmy to nie znaczy że…

[dźwięk uderzenia z przechowalni]

Ochroniarz Marek-Co to było?

Ochroniarz Jan-Stań za mną!

[dźwięk kruszonego betonu]

Ochroniarz Jan-O cholera!

[strzały]

Ochroniarz Jan-[krzyki]

Ochroniarz Marek-O [WULGARYZM] odejdź ode mnie!

[strzały]

Ochroniarz Marek-[krzyki]


Koniec nagrania


Notatka Dr. Macierewicza
Wczoraj straciliśmy 8 członków personelu, 2 ochroniarzy i 6 z personelu badawczego, naszczęście MFO szybko wkroczyło i przejeło obiekt. Od jutra wprowadzam zmiany w czynnościach przechowawczych ściany zostaną zmienione na
wzmocnione stalowe a liczba strażników ma być zwiększona do 5, ale według mnie by niedopuścić do kolejnych takich incydentów zgłaszam wniosek, o terminację SCP-PL-260.

Z poważaniem: Dr.Macierewicz


Dodatek 2: 10 stycznia roku [usunięto]
Po incydencie PL-260-A są w planach próby terminacji SCP-PL-260 z rozkazu O5-[usunięto], pierwsza próba odbędzie się 24 lutego roku [usunięto].


Dodatek 3: 20 lutego roku [usunięto]
Wniosek o terminacji SCP-PL-260 został wstrzymany z powodu sprzeciwu O5-[usunięto] ponieważ chce zbadać "Możliwość zastosowania go w kluczowych celach dla fundacji". Dr.Macierewicz Osoba która badała i dała propozycje o terminacji obiektu jest zwolniony na czas nieokreślony. Nowym badaczem przydzielonym do SCP-PL-260 zostanie Dr. Jarosław.


Dodatek 4: 24 lutego roku [usunięto]
Doszło do niemałego oburzenia w odziale badawczym SCP-PL-260 z powodu zwolnienia Dr.Macierewicza, jest napisana petycja by przywrócić Dr.Macierewicza na stanowisko głównego przełożonego badań nad obiektem.


Dodatek 5: 1 marca roku [usunięto]
Z rozkazu O5-[usunięto] cały oddział badawczy SCP-PL-260 został zdegradowany do personelu klasy D i przewieziony do Chronionej Strefy-63 za podejrzenie kooperacji z wrogimi fundacji organizacjami. Do SCP-PL-260 został przydzielony zupełnie inny oddział badawczy.

O ile nie zaznaczono inaczej, treść tej strony objęta jest licencją Creative Commons Attribution-ShareAlike 3.0 License