Cyrk Calamariego

Drugi Sandbox
Sandbox do zabawy z kodem

PONIŻSZE PLIKI ZOSTAŁY OBJĘTE KLAUZULĄ

ŚCIŚLE TAJNE

ZGODNIE Z ROZKAZEM O6-02


OSTRZEŻENIE OGÓLNE 001-Alfa: We wszystkie informacje odnośnie do natury tego sandboxa, dokonano implementacji memetycznego środka uśmiercającego, który wywoła gwałtowne zatrzymanie akcji serca u każdej nieautoryzowanej osoby próbującej uzyskać dostęp do informacji. Demaskowanie prawdziwej natury sadboxa przed sferą publiczną prowadzi do wymierzenia kary śmierci odpowiedzialnej za to osobie lub osobom — wyjątek stanowi obowiązek ████-███-██████.


UWAGA!

OSOBY NIEUPRAWNIONE, PRÓBUJĄCE UZYSKAĆ DOSTĘP DO PONIŻSZYCH INFORMACJI, ZOSTANĄ NATYCHMIAST ZNEUTRALIZOWANE ZA POŚREDNICTWEM MEMETYCZNEGO ŚRODKA UŚMIERCAJĄCEGO ASTRO-SOSNY. PRZEWINIĘCIE STRONY NA DÓŁ BEZ UPRZEDNIEGO, SPECJALNEGO ZASZCZEPIENIA SPOWODUJE NATYCHMIASTOWE ZATRZYMANIE AKCJI SERCA INTRUZA, W REZULTACIE CZEGO PONIESIE ON ŚMIERĆ.

TO OSTATNIE OSTRZEŻENIE.Bądź mną

Calamari 2 paski karmy

Bądź członkiem keterowni

Pisz specjalne wiadomości

Pisz na SCP wiki

Pisz obiekty SCP

Opublikuj je

Okazuje się że są słabe

Nikt cię nie lubi

Brak profitu

MEMETYCZNY ŚRODEK UŚMIERCAJĄCY ZOSTAŁ AKTYWOWANY.

POTWIERDZONO NIEUSTAJĄCE OZNAKI ŻYCIA.

WYŁĄCZANIE SYSTEMÓW BEZPIECZEŃSTWA.

Tłumaczenia:

ocena: 0+x
rave.png

A photo of an iteration of SCP-2331-P.

Identyfikator Podmiotu: SCP-2331

Klasa Podmiotu: Euclid

Specjalne Czynności Przechowawcze: SCP-2331 jest aktualnie śledzony przez zarówno Mobilną Formację Operacyjną Kappa-Theta ("Get Lucky") i Zespól Badawczy Theta-Theta ("Afterparty"). Kiedy Iteracja SCP-2331-P jest potwierdzona, Mobilna Formacja Operacyjna Kappa-Theta ma wkroczyć do SCP-2331-P i spróbować pochwycić SCP-2331. Zespół Badawczy aktualnie próbuje znaleźć sposób na przewidzenie iteracji SCP-2331-P. Środki amnestyczne muszą być dostarczone do wszystkich uczestników SCP-2331-P.

Opis: SCP-2331 to humanoid który zdaje się być ożywionym manekinem potocznie znanym jako strach na wróble. SCP-2331 może zostać rozpoznany po swojej wydrążonej dyni, która świeci fluorescencyjnym niebieskim kolorem w warunkach niskiego oświetlenia. Teoretyzuje się, że SCP-2331 jest zdolny do wywołania SCP-2331-P i pojawia się tylko w celu wywołania SCP-2331-P. SCP-2331 jest najbardziej aktywny w październiku.

SCP-2331-P to fenomen dziejący się w miejscu w którym pojawia się SCP-2331. SCP-2331-P to spontaniczna organizacja i generowanie sprzętu typowego dla średniej wielkości festiwalu obejmującego scenografię świetlną i elektroniczną muzykę, potocznie zwanego rave. SCP-2331 obejmie rolę DJ-a. SCP-2331 jest w stanie kontrolować obszar działania SCP-2331-P, często zmieniając wilgotność powietrza, spontanicznie wytwarzając nietrujący kolorowy dym i wpływając na teksturę bądź rozmiar ścian. Może także produkować obiekty takie jak świecidełka lub cukierki.

SCP-2331-P zazwyczaj będzie przyciągać ludzi o wieku między 18 a 30 lat, chociaż wiadomo, że ludzie od 17 od 73 bywają obecni Chociaż media społecznościowe i poczta pantoflowa są często wspominane podczas przesłuchań uczestników, występowanie dużej ilości uczestników zdarza się nawet w wypadku małej uwagi mediów. Uważa się że uczestnicy SCP-2331-P mogą być pod wpływem pewnych efektów psychicznych, aczkolwiek szczegóły potencjalnych efektów są wciąż badane.

Każda iteracja trwa od 5 do 24 w zależności od wielkości imprezy i wszelkich przeszkód ze strony zarówno Fundacji jak i lokalnych władz. Po zakończeniu SCP-2331-P, SCP-2331 zniknie i rozpocznie nową iterację w ciągu 72 godzin, zazwyczaj w Północnej Ameryce. Nie zauważono żadnych anomalnych aktywności bądź zachowań u żadnego z uczestników iteracji SCP-2331-P poza samym SCP-2331.

SCP-2331 może wywołać SCP-2331-P w dowolnym obszarze z wystarczającym miejscem do rave'a, ale preferuje wewnętrzne lokacje. Woli pojawiać się w obszarach z wysoką gęstością zaludnienia, zwłaszcza w pobliżu instytucji wyższej edukacji takich jak szkoły zawodowe, uniwersytety i akademie.

Incydent 2331-01 10/09/2014

Incident 2331-04 10/13/2014

Oryginał autorstwa SoullessSingularitySoullessSingularity

scp tłumaczenie euclid świadomość humanoid teleportacja niezabezpieczony ektoentropia rozumność umysłowy

Projekty własne:

Already done:

Tłumaczenia:

 • SCP-2662
 • SCP-5464
 • SCP-5510
 • SCP-5977
 • Obszerna Lista Klas Ezoterycznych

Skipy:

 • SCP-PL-231 - Zepsuty Internet (Konieczny rewrite) - skip opowiadający o anomalii niszczącej urządzenia elektroniczne (Konkurs Halloween 2020)
 • SCP-PL-176 - Król Niczego - wymyślony na szybko skip na wyzwanie sylwestrowe
 • SCP-PL-2021-J - Nadzieja dla naszego świata - głupi joke polegający na tym, że w miejscu raportu jest pusta strona.

Inne:

 • Obiekt Anomalny #75
 • Lokacja niewyjaśniona #4
 • Zjawisko Nadnaturalne #14

Knowania:

Kanon bazowany na SCP-PL-231 jak go przepiszę:

 • Scenariusz Końca Cywilizacji IK-0 wywołany przez 231 nastąpił.
 • 231 zaginął?
 • Procedura 110 Montauk została wdrożona.
 • Fundacja we współpracy z innymi GoI pracuje nad odbudową Fundacji.
 • Prawosławie Zegarowe rośnie w siłę.
 • Ludzkość panikuje.

(Hub Kanonu Chwasty-propozycja ulepszenia)

ocena: 0+x

Każdy chciałby je wyrwać

Nie wiadomo, skąd pochodzą obiekty konspiracyjne. Nie wiadomo, czy ich działaniom przyświeca jakiś cel. Nie wiadomo, w jaki sposób powstały lub zostały stworzone. Przez swoją zagadkową nietypowość nie pozwalają się sklasyfikować, a przez swoją nadnaturalną potęgę — na klasyfikację nie pozwalają.

Obiekty konspiracyjne dążą do zniszczenia Fundacji w sposób wyjątkowo nieprzyjemny — przez wpływ pośredni. Pod pojęciem "zniszczenie" rozumieją natomiast zarówno fizyczny kolaps wszelkich placówek, jak i globalną dekonspirację. Jednak choć organizacja wydaje się w stosunku do ich działań bezradna, mimo wszystko wie, że istnieją.

To właśnie okazać się może największym osiągnięciem.


Ale zawsze wracają

Opowieść wprowadzająca: Czym są obiekty konspiracyjne? autorstwa Dr JamesHDr JamesH
Obiekty konspiracyjne osiągnęły niesłychaną biegłość w oszukiwaniu Fundacji, ale o samej organizacji zdają się nie mieć pojęcia. Nie wiedzą, jaka jest nasza organizacja, jakie identyfikatory nosimy, jak się porozumiewamy, gdzie żyjemy prywatnie, ilu mamy D, a ilu członków rady. Są świadome, być może rozumne, a jednak jakby ktoś zakodował im, że po prostu należy nas zniszczyć, ot tak, bez żadnej przyczyny.

Poznane Podmioty


O ile nie zaznaczono inaczej, treść tej strony objęta jest licencją Creative Commons Attribution-ShareAlike 3.0 License