Biuro (sandbox) Dr_Blackpeace

Ostatnia edycja starego sandboxa: wersja strony: 1494, ostatnia edycja: 21 Jan 2017, 12:52

Na zawsze pozostanie w naszej pamięci

https://www.flickr.com/photos/esparta/4111703709/ — przyda się
larry.png

Ten foundationball to mój autorski awatar i jednocześnie rzeczywisty wygląd według niektórych osób. Kojarzony bardziej z węglem i Śląskiem niż z Fundacją.

Witajcie. Jestem Dr_Blackpeace, popularniej znany jako Larry. To moja strona autorska, napisana za którymś-tam razem, po iluś-tam podejściach. Nie mam pojęcia, co napisać na sam wstęp, więc przybliżę ogólnikowo swoją postać. Jestem administratorem Polskiej Filii Fundacji SCP od 2017 roku, jednocześnie czynnym pisarzem posiadającym cały czas nowe (niekoniecznie dobre) pomysły na prace. Jak zauważyłem, najlepiej wychodzą mi raporty dotyczące anomalnych lokacji, a one same są dla mnie ulubioną ''kategorią'' SCP. Nie znaczy to, że nie posiadam udanych artefaktów czy istot żywych/ożywionych. Do innych ulubionych rzeczy na Wiki należy usuwanie nisko ocenianych prac (zarówno innych użytkowników jak i swoich) i chorobliwe przepisywanie własnych, bez względu na ocenę. :P Prywatnie nałogowy gracz World of Tanks (tu wstaw mema ''Larry: dzisiaj zrobię coś produktywnego! <poniżej złowrogo uśmiechnięty kot Tom wchodzący do pokoju, podpisany ''World of Tanks''>''), miłośnik zjawisk paranormalnych, opuszczonych miejsc i różnych rzeczy związanych z XIX i wczesnym XX wiekiem. Poza tym alkoholik i nierób Oprócz tego miłośnik konkretnych napojów procentowych i osoba po szkole poszukująca pracy.

Jeżeli jesteście bardziej ciekawi mojej osoby, zapraszam serdecznie do zapoznania się z ''Moją Małą, Osobistą Kroniką'' zawartą poniżej. Znajdziecie tam informacje odnośnie mojej historii na Wiki, z porządkiem niemal chronologicznym (może coś gdzieś poprzestawiałem, ale to nieznacznie).Moja twórczość

Raporty SCP-PL

Polska oryginalność!

Info: Dla estetyki i własnej wygody zalecam zamykanie jednego zawiniątka przed przejściem do kolejnego.

Raporty SCP-PL-J

Żarty się skończyły? To dopiero początek!

Raporty SCP-PL-EX

Było, minęło…

Prace kolaboracyjne

Info: Wszystkie prace znajdujące się poniżej zostały napisane przeze mnie/z moją pomocą, lecz ich autorem oryginalnym jest inny użytkownik. Zazwyczaj są to przepisania samego oryginału.


Opowieści

Opowieści nie są moją najmocniejszą stroną, gdyż preferuję twórczość pod postacią raportów SCP. Ale to nie znaczy, że nie napisałem ich kilka. :P

Ostatni dzień października — utworzone 7 listopada 2015

Chroniona Strefa 63 — utworzone 31 sierpnia 2016

Przeżyłem terminację — utworzone 26 października 2016


Wysypisko

Docierając na sam koniec mojej strony autorskiej, postanowiłem przeznaczyć to miejsce na cmentarz dla wszystkich moich niewypałów, porzuconych pomysłów itd, oddając im tym samym hołd jako rzeczy należące i zapisujące się w mojej historii. Nikt nie jest idealny, a te prace są tego przykładem. Z racji tego, że albo nigdy nie zostały napisane, albo ich numery umknęły mi w pamięci, przybliżę jedynie nazwę i streszczenie, o czym była lub miała być dana praca.

O ile nie zaznaczono inaczej, treść tej strony objęta jest licencją Creative Commons Attribution-ShareAlike 3.0 License