SandBox Blanziga

Ah tak
Jeszcze Bardziej Awaryjny Sandbox


Akta Organizacji Fundacji SCP


UWAGA: PONIŻSZE INFORMACJE SĄ DOSTĘPNE WYŁĄCZNIE DLA PERSONELU Z POZIOMEM UPOWAŻNIENIA 3 LUB WYŻSZYM


Identyfikator Organizacji: GoI-PL-002

Nazwa/y Organizacji: WWW

Stosunek do Fundacji: Wrogi


Opis Organizacji: GoI-PL-002; również znane jako WWW, znaczenie nazwy, czy ewentualna symbolika są nieznane; jest grupą o nieznanej strukturze, członkach, motywacji, czy celach. Wszelkie dotychczasowe próby infiltracji WWW przez fundacyjne zespoły zakończyły się porażką w sferze planów ze względu na brak informacji wymaganych do zlokalizowania grupy. Najpewniej jest ona zainteresowana badaniami nad anomalnymi obiektami przeprowadzanymi przez Fundację i anomaliami samymi w sobie.

GoI-PL-002 jest aktywnie wrogie, powód takiej relacji jest nieznany, względem Fundacji. Relacje grupy z innymi Organizacjami, jeśli jakieś są, są nieznane. Grupa jest odpowiedzialna łącznie za ██ potwierdzonych i podejrzewana o ████ ataków hakerskich na bazy danych Polskiej Filii Fundacji. Inne filie również zgłaszały sytuacje mogące wskazywać na powiązanie z grupą.

W wyniku ataku na Ośrodek ██, przechowalnię obiektów anomalnych, podczas którego grupa miała najpewniej na celu przejęcie SCP-PL-███ lub również przechowywanego tam obiektu SCP-███, wszystkich członków GoI-PL-002 zginęło. Jednakże wyłącznie 16 zostało wyeliminowanych przez siły Fundacji. Reszta popełniła samobójstwo podczas próby złapania.

Możliwość eliminacji całej grupy została wykluczona, na co wskazuje również aktywność i ataki podobne do tych dokonywanych przez WWW mające miejsce do dzisiaj, choć w porównaniu do wcześniejszego stanu są one o wiele mniej częste.

Obecnym priorytetem jest zidentyfikowanie i złapanie jakiegokolwiek członka grupy, jeśli faktycznie tacy jeszcze są.


O ile nie zaznaczono inaczej, treść tej strony objęta jest licencją Creative Commons Attribution-ShareAlike 3.0 License