Blood Man

Identyfikator podmiotu:Scp-2028
Klasa podmiotu:Euclid

Specjalne czynności przechowawcze: Aby dobrze przechować Scp-2028 należy Zamknąć podmiot w pokoju o wymiarach 8m na 7m. W środku musi być człowiek na którym będzie krew (najlepiej okaleczony człowiek). W taki sposób można przywołać Humanoida do przechowalni.Pokój ten jest ze ściany cegieł których są dwie warstwy. Na jednej ze ścian jest Lustro Weneckie aby Scp nie mógł zobaczyć naukowców. Cela jak i kawałek labaoratorium są chronione przez 5 naukowców poziomu 4 lub 3.

Opis podmiotu:
Scp-2028 jest Humanoidem w czerwonej masce. Jeśli zdejmie tą osłonkę na twarz, osoba która zobaczy twarz podmiotu bez maski automatycznie zostanie zahipnotyzowana i uda się do jego celi. Nie może on jednak mieć maski zdjętej na długo gdyż sprawia mu to niewyobrażalny ból jeśli ma zdjętą maską więcej niż minutę. Przed hipnozą można się uchronić zakładając okulary ochronne lub maskę gazową. Humanoid wygląda na 35 lat ma oczy czarne, a jego wzrost to 190cm. Gdy kogoś hipnotyzuje, jego oczy świecą jak latarki. Kiedy już weźmie swoją ofiarę do celi oślepia ją swoimi oczyma tak, że człowiek zaczyna płakać krwią a z jego oczu wypływa krew. Następnie osoba staję się ślepa na co na szczęście jest lek w laboratorium ale go mogą zdobyć tylko pracownicy poziomu 5 lub osoby z niższym poziomem za zezwoleniem osoby z poziomem 5.

Twarz podmiotu bez maski to czaszka. Jeśli Znajdzie się lek na terenie placówki i zaaplikuje się go, to się historia z nim nie skończy gdyż gdy ofiara będzie mieć sen (nawet może być dobry)Ten stwór pojawi się w nim i jeśli w śnie uda się mu ciebie dotknąć to będzie cię nawiedzać i ofiara będzie musiała przejść na 2 tygodniową kwarantanne dzięki której potwór przeniesie się gdzie indziej gdyż będzie mu się u ciebie nudzić… Wtedy da ci spokój i prawdopodobnie przez kolejny rok nie będzie mógł ci nic zrobić lecz jeśli cie dotknie na żywo to zamienisz się w Scp-2028-A który jest sługą humanoida i będzie hipnotyzowany (jako tortura) aż ofiara nie wytrzyma i zginie.

O ile nie zaznaczono inaczej, treść tej strony objęta jest licencją Creative Commons Attribution-ShareAlike 3.0 License