Propozycja SCP-PL-177a

Identyfikator podmiotu
SCP-PL-177a
Klasa podmiotu: Euclid

Specjalne czynności przechowawcze:
Obiekt SCP-PL-177a musi być przetrzymywany w małym pojemniku
wykonanym z drewna brzozowego o rozmiarach 5x5 cm długości pod stałym nadzorem personelu upoważnionego do przebywania na terenie przechowalni SCP-PL-177a. Pomieszczenie musi zostać wyposażone w Lustro Weneckie o wymiarach 2x3 metra i grubości 16 cm. Wszelkie nietypowe zachowania zaobserwowane na terenie przechowalni SCP-PL-177a muszą być natychmiast zgłaszane dla obecnie przydzielonej grupy badawczej. Personel nieupoważniony do przebywania na terenie SCP-PL-177a ma być natychmiast eskortowany z dala od przechowywalni.

Opis: SCP-PL-177a to mała czaszka wykonana z czarnego plastiku o rozmiarach 4,34x3cm
. Czaszka została odnaleziona w ███████ 19██ roku przez patrol █████ ,który został wezwany pod proźbą państwa ██████████████ ze względu na ich 14-letniego syna ,który był.w posiadaniu owej czaszki.
Fundacja do dziś nie jest w stanie ustalić powstania
aniSCPzeszłości bytu.

Spis raportów

03.10.2000 r. Do badania zostało przydzielonych 2 pracowników fundacji. Poproszono ich aby weszli do przechowywalni SCP-PL-177a a następnie personel został zmuszony do ciągłego wpatrywania się w podmiot. Po 12 minutach personel przebywający w środku przechowywalni
SCP-PL-177a zaczął przeraźliwie krzyczeć. Dr.███████ zarządził natychmiastowe uwolnienie personelu. Po 2 minutach od uwolnienia personelu kazano im wytłumaczyć co miały znaczyć te krzyki. Pracownicy milczeli. Jeden z personelu zaczął prosić aby go zastrzelić zaś drugi próbował się udusić. Obydwu pracowników potraktowano środkiem odurzającym Klasy B. Kiedy personel obudził się otrząsnął z potocznie zwanej "traumy" zdał pełny raport o tym że kiedy wpatrywali się w SCP-177-a ujrzeli swoje największe błędy życiowe. Halucynacjom towarzyszył okropny dzwięk:
-śmiech
-rechot
-pogardy i bolesne wypinanie win
-wulgaryzmy
Pracownicy zostali zwolnieni z dalszego udziału w badaniu.

Wpis Dr.███████: To chore!!. Ci ludzie omal nie popełnili samobójstwa. Wszelkie badania muszą zostać wstrzymane na okres 2 miesięcy dopóki nie znajdziemy lepszego ,mniej ryzykownego rozwiązania.

Dodatek 004-F: Grupa badawcza odkryła drugą czaszkę przypominającą SCP-PL-177a. Oba podmioty różnią się tylko kolorem. Z tego powodu podmiot został określony jako SCP-PL-177b.

Notatka Dr.██████████: Pomimo wpisu Dr.███████ dalsze badanie zostało przeprowadzone z udziałem SCP-PL-177a i SCP-PL-177b. Do przechowywalni SCP-PL-177a wprowadzono SCP-PL-177b. Następnie poproszono jednego z pracowników fundacji o wejście do miejsca przetrzymywania obydwu bytów. Po 20 minutach pracownik fundacji poprosił o wypuszczenie gdyż jak sam mówił: nie mogę już wytrzymać z tymi dwojga!
Pracownik zdał raport że gdy wpartywał się w obie czaszki słyszał tylko kłutnię pomiędzy dwoma podmiotami.

Wpis Dr.███████: Pracownik wyraził się jasno. Oba byty kłuciły się. Podmiot SCP-PL-177a obrażał pracownika natomiazt SCP-PL-177b go pocieszał. …Zabawne… Badania muszą zostać powtórzone kilkukrotnie. Niezwłocznie!

Dodatek 901-J: Grupa badawcza została upoważniona pod protokołem ██ do przeprowadzenia eksperymentu SCP-914 z udziałem SCP-PL-177a.

Dodatek 001-E:
Umieszczono SCP-PL-177a w pierwszej komorze SCP-914 i wybrano ustawienie 1:1. Po wykonaniu operacji podmiot zmienił swój kolor na turkusowy.

Dodatek 030-E: Umieszczono SCP-PL-177a w pierwszej komorze SCP-914 i wybrano ustawienie na precyzyjne. Po wykonaniu operacji podmiot wrócił do swojej pierwotnej formy.

Dodatek 900-F: Umieszczono SCP-PL-177a w pierwszej komorze SCP-914 i wybrano ustawienie bardzo precyzyjny. Po wykonaniu operacji podmiot zaczął wydawać drwiąco-podobne dźwięki. Natomiast masa podmiotu zmniejszyła się o 0.23 miligrama.

Notatka pracownika fundacji: Okej. Widać że nie ma znaczenia jak się staramy , ale SCP-PL-177a nie da się zmienić. Zabrania się też używania ustawień 1:1 i bardzo precyzyjne. Zwłaszcza ustawienia 1:1. Nie chcemy kolejnej turkusowej zrzędy. Wstrzymujemy także dalsze badania na pozostałych ustawienia SCP-914 na SCP-PL-177a gdyż nie mają dalszego sensu.

O ile nie zaznaczono inaczej, treść tej strony objęta jest licencją Creative Commons Attribution-ShareAlike 3.0 License