Bombka choinkowa

Identyfikator podmiotu: SCP-PL-198
Klasa: Keter
Specjalne Czynności Przechowawcze: Obiekt musi zostać jak najszybciej zostać znaleziony I poddany standardowym badaniom, które dotychczas nie miały miejsca. Obiekty, które miały styczność spotkania się z SCP-PL-198, ukazują nagłe zainteresowanie tematyką świąteczną.
Opis: SCP-PL-198 to anomalia w kształcie typowej bombki choinkowej, w kolorze czerwieni. Pierwsze spotkanie zostało zaobserwowane w sklepie [USUNIĘTO], w Listopadzie roku [USUNIĘTO]. Obiekt leżał na podłodze, owinięty w biały papier z napisami, przez co wyglądał jak zwykła bombka sklepowa. Człowiek, nie związany z fundacją SCP, kupił anomalię, A że papier miał nawet kod kreskowy, sprzedawca go przyjął. Po paru dniach po kupieniu obiektu, mężczyzna zaczął zachowywać się dziwnie, jak mówi jego przyjaciel, Janusz [USUNIĘTO] (Po rozmowie obiektowi została podana tabletka że środkiem amnezyjnym typu B)
Po 2 miesiącach osiem wszyscy przyjaciele obiektu, wraz z Januszem [USUNIĘTO], stracili z nim kontakt. Potem pojawił się znów, jakby znikąd, całkiem normalny, jednak okazało się, że ma poważne problemy z sercem. Trafił do szpitala w mieście [USUNIĘTO], na oddział problemów z sercem, po 2 dniach zmarł. Następne spotkania były monitorowane przez tajnych agentów filii w Polsce, Rosji, oraz Ukrainie, przez co udowodniono, że obiekt potrafi się przemieszczać.
Poniżej została umieszczona rozmowa z obiektem J-9412, wykonana przez doktor Anny B., agenta filii w Polsce.
TYLKO DLA AUTORYZOWANEGO PERSONELU

Wykryto pracownika 180-C, otwieranie pliku…
Plik otwarty.

Doktor A. -Witam
Obiekt- Dzień dobry! *nuci piosenkę Pada Śnieg* Świat jest przepiękny w święta, prawda?
Doktor A. -Yyy… jest marzec.
Obiekt - A co tam, święta powinny być codziennie, czyż nie?
Doktor A. -Dobrze, powiedz mi, co stało się parę dni temu w sklepie [ZREDAGOWANO].
-Dobra, byłem tam żeby kupić mleko, I potknąłem się o tą przepiękną bombkę…
-Dalej?
-Bardzo mi się spodobała I ją kupiłem. Po paru dniach zacząłem czuć się tak błoooooooooogo…
-Dobrze, dziękuję Ci. *Wyciąga leżącą na stole kartkę*. Widzę że za 5 dni kończy się twój kontrakt z filią [ZREDAGOWANO], musisz wziąć tabletkę, dzięki której w ciągu paru dni zapomnisz o placówce, nie szkodzą organizmowi. *Podaje obiektowi tabletkę z środkiem amnezyjnym typu B*
-No, dobrze! Co mnie nie zabije, to mnie wzmocni, czyż nie?
*Bierze tabletkę i zasypia*
Uwagi:
Po dniu obiekt został poinformowany o tym, że nawiązał nowy kontrakt z Fundacją, lecz po paru dniach zmarł z powodu kontaktu z SCP-PL-198.

O ile nie zaznaczono inaczej, treść tej strony objęta jest licencją Creative Commons Attribution-ShareAlike 3.0 License