bóstwo

Bóstwo Kamikadze2000

Otóż, myślałem o tym że mamy dwóch bogów- Mehkanę i Yaldabaoth. W takich religiach jak Hinduizm są jednak bóstwa będące awatarami, wedami bóstw wyższych. Zastanowiło mnie, co jeżeli te dwa bóstwa są właśnie wedami wyższego jeszcze bóstwa, zaś ta para bogów reprezentuje jedno bóstwo bardziej złożone. Zepsuty bóg i Łożysko Chaosów są personalizacją jednego bóstwa idealnie zrównoważonego między rozumem a instynktem.

Takową istotę nazwałem Vadharnavoth, nazywaną też Biomechaniczną matką i ojcem, Łonem chorób i ojcem ksiąg. Generalnie, wierzący oddają cześć hermafrodytycznemu bóstwu który w swoim kulcie nakazuje praktyki Sarkistyczne jak choroby, mutacje i rytualne ofiary, jak też Mehkane czyli implanty mechaniczne i wzmacnianie się w rozwoju umysłowym.

Kultem jest harmonia między mięsem a rozumem. Vadhura, jak sami siebie nazywają wierzą w bycie dziećmi Yaldabaoth oraz Zepsutego Boga. Arguemntują to obecnością rozumu i instynktów u ludzi. Wierzą w to aby znaleźć balat między jednym a drugim aspektem człowieka.

O ile nie zaznaczono inaczej, treść tej strony objęta jest licencją Creative Commons Attribution-ShareAlike 3.0 License