Pierwsze scp-mistrz pojedynków
ocena: 0+x

Identyfikator podmiotu: SCP-PL-XX

Klasa podmiotu: Bezpieczne Euclid

Specjalne Czynności Przechowawcze: SCP-PL-XX przechowywany jest w zabezpieczonej, standardowej celi dla humanoidów w Ośrodku 37. Obiekt nie potrzebuje jeść jednak jest wskazane karmienie standardowymi racjami żywnościowymi, zwyczajowo 3 posiłki dziennie.

Opis: SCP-PL-XX, zwyczajowo przyjmuję postać człowieka o wzroście 1,95 [m] i wadzę 120[kg] ubranego w płytową zbroję zakonną, z okresu wypraw krzyżowych. Próby zdjęcia pancerza bądź hełmu lub podniesienia klapy przyłbicy kończyły się ██████. Zbroja obiektu najprawdopodobniej jest częścią jego ciała gdyż obiekt nie zdejmuje jej w trakcie spoczynku. Wszystkie elementy w dotyku odpowiadają spodziewanym rezultatom, hełm metaliczny, tabard prawdopodobnie lniany. SCP niekiedy przyjmuje inną postać, jest to zależne od rodzaju starcia jakie podjęto.

Obiekt jest w pełni świadomy i myślący. Cechuje go postępowanie wysoce uczciwe i honorowe oraz spokojne poza fazą aktywną oraz sytuacją ingerencji. Obiekt wykazuje niechęć do personelu klasy D oraz naukowców i obsługi których postępowanie można uznać za nie etyczne i nie uczciwe. Podmiot mówi płynnie po w większości znanych językach w tym paru martwych, z czego preferuje łacinę.

SCP-PL-XX charakteryzuje się wysokim zainteresowaniem zmaganiami zarówno fizycznymi jak i umysłowymi. SCP-PL-XX zwyczajowo wyzywa testera na zmaganie. Zmagania mają charakter przeróżny i są zależne od umiejętności testera oraz jego przygotowania (log eksperymentu 005). Zazwyczaj wymagając czegoś w roli zakładu pozwalając oponentowi wybrać co zechce. Faza aktywna zaczyna się od zapytania podmiotu badanego czy jest gotów jeśli odpowie pozytywnie zmaganie się rozpoczyna. W zależności od rodzaju wyzwania faza ma różny przebieg, jednak zaobserwowano iż obiekt wygrywa każde starcie. W razie oszukiwania obiekt dokańcza partię po której zabija oponenta.

Dodatek: SCP-PL-XX został odnaleziony podczas rekonstrukcji bitwy pod ████ z 14██ r która odbyła się 20██ r. Obiekt uczestniczył w walkach bohurtowych, z czego każdą wygrał. Zdziwienie wywołało zniknięcie 5 [pięciu] mieczy, 4 [czterech] tarcz oraz 1 [jednego] dziecka w wieku lat 8 [ośmiu]. Ochrona wydarzenia nie znalazła niczego, śledztwo jednak wykazało iż były to wszystko ceny zakładów które rycerze musieli oddać w ramach przegranej walki.
Obiekt został, ostatecznie przechwycony przez policję w ████████. W chwili zaatakowania podmiot odeprał ataki po czym udał się w dalszą podróż w kierunku [UTAJNIONO]. W tedy do akcji wkroczyła drużyna operacyjna Sigma-9. Spokojne zachowanie agentów jak pozwoliło obejść się bez strat w ludziach, podmiot sam zgodził się zostać odeskortowany z powodów [WYMAGANE UPOWAŻNIENIE 4 STOPNIA]

O ile nie zaznaczono inaczej, treść tej strony objęta jest licencją Creative Commons Attribution-ShareAlike 3.0 License