Chmara ptaków
Identyfikator podmiotu: SCP-PL-119
kjpg_qwxwwwh.jpg
Klasa podmiotu: Bezpieczny

Specjalne czynności przechowawcze: SCP-PL-119 musi być chronione przez przynajmniej 2 ochroniaży wyposażonych w krótkofalówki i paralizatory. SCP-PL-119 jest zbyt duże żeby przetrzymywać je w pomieszczeniu nawet 12m x 12m x 12m. Dlatego SCP-PL-119 znajduję się obecnie w mieście █████-Polska. Jeżeli byt zacząłby się poruszać gdzieś poza miasto każdy ochroniaż przydzielony do SCP-PL-119 musi podążać za nim i zgłaszać jego stan, położenie.

Opis: SCP-PL-119 to chmara kruków. Kreacja złożona z nich przypomina wielkiego ptaka. Jeżeli ktokolwiek zaatakuje jednego z ptaków z SCP-PL-119 napastnik musi natychmiast zostac zatrzymany, i spralizowany. Natomiast jeżeli coś się stało krukowi należy zabrać go do placówki i wyleczyć. Jeżeli po miesiącu (około) ptak nie powróci do zdrowia podmiot przyleci do miejsca przebywania ptaka i natychmiastowo je wyleczy.

Proces leczenia SCP-PL-119
Jeżeli ptak od SCP-PL-119 jest ranny należy go zamknąć w pomieszczeniu 5 metrów x 5 metrów x 5 metrów i do pomieszczenia podawać środki usypiające dopóki kruk nie zaśnie. Jak zaśnie należy oczyścić ranę i zabandażować ją. Później należy zostawić ptaka w klatce na około od 2 do 5 dni i zobaczyć jak się rana goii. Jeżeli rana zagoiła się należy wypuścić ptaka na wolność. Jeżeli nadal się nie zagoiła należy znowu przemyć ranę i zmienić bandaż. Po około 5 dniach sprawdzić rezultaty. Prawdopodobnie już się zagoiła i trzeba kruka wypuścić na wolność.

Notatka nr.1
SCP-PL-119 potrafi się rozproszyć na parę mniejszych kopii siebie samego czyli SCP-PL-119-1 , SCP-PL-119-2 i tak dalej.Z tego wlaśnie powodu do bytu przypisanych jest 15 ochroniaży.

O ile nie zaznaczono inaczej, treść tej strony objęta jest licencją Creative Commons Attribution-ShareAlike 3.0 License