cokolwiek 2 - elektryczne boogaloo

Identyfikator podmiotu: SCP-PL-00Ɛ-J

Klasa podmiotu: No byłby Sejf ale nam znikają to chyba juklid

Specjalne Czynności Przechowawcze: Ze względu na fakt, że podmiotów na całym świecie jest co najmniej kilka tysięcy bądź nawet i setek, nie jesteśmy w stanie przechować ich w ogóle. Należy śledzić instancje SCP-PL-00Ɛ-J, a następnie notować wszystkie anomalne wydarzenia.

Opis: SCP-PL-00Ɛ-J to grupa nienormalnie dużych osobników dziecięcych, spotykanych praktycznie na całym świecie w obecności normalnych dzieci bądź też w samotności. SCP-PL-00Ɛ-J, nie licząc swoich dużych rozmiarów, mają wiele cech wspólnych, kture które różnią gatunek dziecięcy od SCP-PL-00Ɛ-J, przede wszystkim:

  • zawsze chodzą na dwuch dwóch, wydłużonych kończynach dolnych, podobnych do tych od dziecka w siedemnastym roku życia,
  • osiągają wysokie rozmiary,12
  • porozumiewają się bardzo dziwnym językiem/językami, których wyrazy są często niezrozumiałe dla osobników gatunku dziecięcego,
  • posługują się jak dotąd niezrozumiałymi obiektami, przypominającymi zabawkowe samochody używane przez personel bawiący się Fundacji.

SCP-PL-00Ɛ-J wykazują szereg anomalnych właściwości, najdziwniejszą jednak ich zdolnością jest umiejętność pojawiania się i znikania w dowolnym miejscu i czasie z oczu i radarów Fundacji, pytając przy tym drwiąco "gdzie jest bobas?", by następnie się pojawić po 2-5 sekundach z okrzykiem "tu jest!". Ta anomalna właściwość została nazwana Zjawiskiem Natalii, odnosząc się bezpośrednio do czołowej badaczki Fundacji, Natalii Z████████. Więcej testów jest w trakcie przeprowadzania.

Wywiad 00Ɛ-J-1

Przesłuchiwany: SCP-PL-00Ɛ-J

Przesłuchujący: Dr Natalia Z████████

Wstęp: Wywiad miał na celu zbadanie anomalnych właściwości podmiotu. W jego trakcie pierwszy raz udokumentowano Zjawisko Natalii.

<Początek logu>

SCP-PL-00Ɛ-J siedzi przy stole, pilnowany przez dwóch strażników z upoważnieniem na broń NERF. Do pokoju wchodzi dr Z████████.
Dr Z████████: Dzień dobry.

SCP-PL-00Ɛ-J wydaje się być załamany, częściowo ukrywając twarz w dłoniach, lecz patrząc przez palce z szyderczym uśmiechem na dr Z████████, co wydaje się ją zawstydzać.

Dr Z████████: Erm… Przepraszam, SCP-PL-00Ɛ-J, ale czy mógłbyś współpracować? Bardzo by to ułatwiło sporządzenie raportu, a o siedemnastej leci Truskawkowe Ciastko i chciałabym-

W tym momencie SCP-PL-00Ɛ-J zniknął z pola widzenia dr Z████████. Jednocześnie rozległ się dźwięk z bliżej niezidentyfikowanego źródła w pokoju.

SCP-PL-00Ɛ-J: Gdzie jest bobas?!

Zarówno dr Z████████ jak i strażnicy z bronią NERF rozglądają się po pokoju w poszukiwaniu SCP-PL-00Ɛ-J bez żadnych rezultatów.

Dr Z████████: O-och… em… Halo? 00Ɛ-J? Gdzie jesteś?!

SCP-PL-00Ɛ-J pojawia się w obszarze percepcji naukowca, tuż obok drzwi wyjściowych.

SCP-PL-00Ɛ-J: Tutaj!

Dr Z████████ podnosi się z krzesła, wskazując na obiekt, który powolnym krokiem zaczął wycofywać się z pomieszczenia do przesłuchań.

Dr Z████████: SCP-PL-00Ɛ-J, zatrzymaj się! Ochrona! On ucieka! On-

SCP-PL-00Ɛ-J: Gdzie jest bobas?!

SCP-PL-00Ɛ-J zakrył twarz rękami, po czym ponownie zniknął z oczu wszystkim obecnym w pokoju. Drzwi z pokoju zamykają się z hukiem, zostaje wszczęty alarm przełamania zabezpieczeń. Dr Z████████ skomentowała ponowne zniknięcie podmiotu bliżej nieokreśloną wypowiedzią.

<Koniec logu>

Podsumowanie: Osobnik SCP-PL-00Ɛ-J został pozyskany po kilku minutach, zwabiony zapachem świeżo zaparzonej kawy. Straty w personelu szacuje się na: jedną osobę, która poparzyła sobie ręce podczas przygotowywania naparu w pośpiechu.

O ile nie zaznaczono inaczej, treść tej strony objęta jest licencją Creative Commons Attribution-ShareAlike 3.0 License