Niestabilny SCP

Idntyfikator podmiotu: SCP-PL-198

Klasa: Euclid

Scpecjalne czynności przechowawcze: Obiekt SCP-PL-198 musi być przechowywany w klatce zrobionej z tytanu o wymiarach 10m x 10m x 10x. Obiekt dostaje często nagłych ataków agresji, w każdej takiej sytuacji SCP-PL-198 musi odrazu zostać potraktowany bardzo mocnymi środkami usypiającymi lub prądem o wysokości 3,000 V. Obiekt znajduje się w Light Containment Zone . W przypadku złamania wszelkich czynności przechowywania SCP-PL-198 każdy członek personel zostanie poddany procedurze dekontaminacji.

Opis: SCP-PL-198 posiada ciemno szary kolor skóry oraz dwa rzędy zębów ,z czego każdy liczy sobie 24 zęby. Łącznie ma on 96 zębów. SCP-PL-198 potrafi również mówić i komunikować się z SCP-049 w języku Francuskim. Posiada on duże jasno zielone oczy, które ma podkrążone na czerwono. Obiekt badań mierzy 2,1m wysokości. Doskonale porozumiewa się w języku Polskim, Angielskim, Hiszpańskim, Rosyjskim oraz Francuskim. SCP-PL-198 jest zazwyczaj spokojny i cierpliwy.

Klatka obiektu musi być czyszczona co 3 dzień. Substancja ,którą on wydala jest nieznana. Po przeprowadzeniu badań w dniu ████ wiadomo ,że substancja jest bardzo toksyczna w kontakcie z ludzką skórą. Obiekt SCP-PL-198 żywi się głównie surowym owczym i kozim mięsem.

Obiekt badań dostaje ataków agresji nawet w nocy (z niewiadomych przyczyn). Od zarejestrowania tego typu zachowań przy klatce musi stać od 2 do 5 strażników (tym bardziej w ciągu nocy).

Przesłuchanie #1: (Przesłuchanie przeprowadzone przez Dr.████)
SCP-PL-198: ¿Quién eres?
Dr.████: Jaki to język ? Hiszpański ?! Możemy prosić tłumacza ?
SCP-PL-198: Tłumacz nie będzie potrzebny.
Dr.████: Czekaj to ty mówisz po Polsku ?!
SCP-PL-198: Znam Polski, Hiszpański, Rosyjski, Angielski oraz Francuski.
Dr.████: Skąd ty znasz tyle języków ?
SCP-PL-198: Niestety nie mogę powiedzieć.
Dr.████: Z którego roku jesteś albo wieku ?
SCP-PL-198: […]
Dr.████: Halo ? SCP-PL-198 ?
SCP-PL-198: Wypier██ z tąd bo cię rozpie██ !!!
Dr.████: Co ty robisz ?!
SCP-PL-198: (Drze się jak opętany)

SCP-PL-198 najprawdopodobniej dostaje ataków agrasji kiedy zadaje mu się sporo pytań ,na które on nie chce odpowiadać. Nocne napady agresji nadal nie są znane.

Obiekt badań SCP-PL-198 morduje swoją ofiarę poprzez złapanie ją za głowę a następnie rzuceniem ofiary o ściane lub o podłoże. SCP-PL-198 ma zakaz kontaktu z ludźmi z powodu częstych morderst podczas innych przesłuchań (Reszta przesłuchań SCP-PL-198 jest ściśle tajna).

O ile nie zaznaczono inaczej, treść tej strony objęta jest licencją Creative Commons Attribution-ShareAlike 3.0 License