Dolly próba 2
ocena: 0+x

Identyfikator podmiotu: SCP-PL-449

Klasa podmiotu: Bezpieczne

Specjalne Czynności Przechowawcze: Scp-Pl-449 jest przechowywany w pokoju o wymiarach 5 [m] × 7 [m], w Ośrodku Minimalnej Ochrony 17. Obiekt musi mieć podstawowe warunki życia jak dla Ovis aries (owca zwyczajna). W celi również musi się znajdować co najmniej [4] przedstawiciele tego gatunku.

Opis: Scp-Pl-449 to owca gatunku Ovis aries. Określa się ją na 2 lata. Z wyglądu przypomina zwyczajną przedstawicielkę tego gatunku, z wyjątkiem małego czarnego rogu wystającego z czoła obiektu. Badania wykazały, iż róg składa się z keratyny z której są zbudowane zwykle rogi. Zdolności anomalne uaktywniają się gdy do przechowalni wejdzie jakikolwiek humanoid. Róg zaczyna świecić na kolor turkusowy. Osoba zacznie wyczuwać jedną z dwóch emocji: radość bądź smutek. Zależność odczuwania emocji zależy od czynów których dana osoba popełniła. Testy polegające na sprawdzeniu zdolności obiektu są umieszczone w dodatku 1.

Dodatek 1: Tester- D-36740
Przebieg eksperymentu: Tester po wejściu do pomieszczenia zaczął odczuwać smutek. Zaczął głośno szlochać i krzyczeć, na co obiekt odpowiedział wbiciem rogu w prawą nogę testera. Tester został zabrany z przechowalni w trybie natychmiastowym.

O ile nie zaznaczono inaczej, treść tej strony objęta jest licencją Creative Commons Attribution-ShareAlike 3.0 License