Dr Konsanty

((sandbox, no co ? ¯\_(ツ)_/¯ ))


Akta osobowe Dr Konstantego


Imię i nazwisko: Dr. Konstanty Manowski

Poziom upoważnienia: Poziom 4

Zawód: Dyrektor Biura Eksploracji Kosmosu / Dyrektor Ośrodka-██

Obowiązki: Kierowanie działalnością Fundacji w kosmosie

Miejsce pracy: Ośrodek-██ w Nevadzie (Biuro)

Imagine-doctor.png

Dyr Dr Konstanty Manowski 2021r.


Profil: Trochę szalony, ale zawsze oddany i poważny. Dr. Konstanty jest wykfalifikowanym pracownikiem fundacji z wyjątkową wiedzą na temat kosmosu, jednak z małym doświadczeniem przy pracy. Lubi wy wolnym czasie robić żarty lub bawić się z pracownikami klasy D, oprócz tego interesie się polityką, historią, elegancją oraz psychologią. Większość czasu spędza swoim biurze lub centrum dowodzenia, ale zazwyczaj w terenie lub w innych placówkach można go napotkać w strefie wysokiego niebezpieczeństwa. Zwykle nosi przy sobie osobisty pistolet CZ shadow 2, w którym dokonał własnych modyfikacji. Ponadto inni pracownicy fundacji nie wykazują zbyt wielkiej chęci do współpracy z doktorem Konsantym. W każdy piątek o 18 spotyka się z Dr. Saganem na whisky.

Historia: Urodzony w Polsce 13 lipca 1981. Po ukończeniu szkoły podstawowej został skierowany do szkoły średniej fundacji, w ramach projektu uzupełnień kadry Naukowej. Następnie studiował anomalistykę SCP oraz kierunki związane z kosmosem. Udało mu się zrobić 3 doktoraty i jako pierwsza osoba w fundacji został ekspertem ds. Anomalii w Kosmosie przy generalnym dyrektorze departamentu naukowego. W 2021r. rada O5 utworzyła autonomiczne Biuro Eksploracji Kosmosu w Departamencie Nauki. Dr. Konstanty zostaje dyrektorem tej jednostki i jej placówki w Nevadzie oraz otrzymuje awans z 3 poziomu bezpieczeństwa na 4. Mimo długich lat studiów w fundacji i ambicji, rada zadeklarowała że Dr. Konstanty nie ma podstaw do uzyskania tytułu profesora.

Uwagi: Zaobserwowano, ponad przeciętną skłonność psychiczno-sadystyczne w stosunku do inny Ludzi. Związku z tym został mu przydzielony okresowy inspektor pracy z Komitetu ds. Etyki.


[W TRAKCJIE KOMPLETOWANIA]


Dodatek (1): Dr. Konstanty ma zakaz do odwołania, Wnoszenia do ośrodka-11 jakich kolwiek substancji łatwo palnych, wybuchowych, żrących, radio aktywnych, psychol aktywnych, oraz części ludzkiego ciała. I najlepiej było by żeby się tam więcej nie pookazywał.-Dyr. ███████

Dodatek (2): Pracownicy pracujący przy Dr. Konstantym są zobowiązani do cenzurowania frazy "Mam taką rakietę że SpaceX z NASA mi zazdroszczą" w oficjalnych dokumentach fundacji [ZMIENIONO] W ogóle nigdzie nie chce widzieć tej frazy.

Dodatek (3): Kadra naukowa Dyrektora Konstantego utworzyła w dniu 2 marca, pierwszy pocisk ZIEMIA-KOSMOS. Został on odpalany testowo za jego zgodą. Pocisk trafił w Łazik SpaceX, winna za ten incydent została zrzucona na Korę Północną. Następne pociski tego typu muszą być odpalane za zgodą minimum jednego pracownika fundacji z upoważnieniem poziomu 5 lub wyższego.


DANE OBIĘTE SPCJALNĄ KLAUŁZURĄ TAJNOŚCI
====BY UZYSKAĆ DOSTĘP PROSZĘ WPROWADZIĆ HASŁO (XS-2)====

O ile nie zaznaczono inaczej, treść tej strony objęta jest licencją Creative Commons Attribution-ShareAlike 3.0 License