SCP-527

Indytyfikator podmiotu: SCP-527

Klasa obiektu: Euclid

Specjalne Czynności Przechowawcze: SCP-527 ma być zawarty w standardowym miejscu zamieszkania humanoidów w Lokalizacji-19. Nie są wymagane żadne inne procedury ograniczania.

Opis: SCP-527 to męski humanoid o wysokości 1,67 m, który jest biologicznie nie anomalny, z wyjątkiem jego głowy, czyli głowy Puntius semifasciolatus lub złotej ryby barbety.

SCP-527 nie wyświetla żadnych innych anomalnych właściwości. Głowa SCP-527 działa tak samo jak głowa każdego innego człowieka nie będącego anomalnego. SCP-527 jest zdolny do typowej ludzkiej mowy. Na dole lewej stopy pojawia się tatuaż "Mr Fish z Little Misters ® Dr. Wondertainment".

Odkrycie: SCP-527 został odkryty w Bostonie przez agentów Fundacji w 2002 roku i został przeniesiony na Site-19 w 2004 roku.

Dodatek 527.1: Wstępny wywiad

[POCZĄTEK LOGU]

Dr Baker: Dziękuję za dotychczasową współpracę, SCP-527. Właśnie używamy tego wywiadu jako sposobu na zmierzenie wszelkich potencjalnych anomalii, których możemy się nie spodziewać.

SCP-527: W porządku.

Dr Baker: Na początek jesteś w stanie oddychać pod wodą?

SCP-527: Nie.

Dr Baker: Czy potrafisz komunikować się z innymi rybami lub z innymi formami życia opartymi na morzu?

SCP-527: Nie.

Dr Baker: Rozumiem. Kiedy po raz pierwszy odkryłeś swój stan? Czy przez przypadek zostałeś zaatakowany lub ugryziony przez rybę, której nie rozpoznałeś, lub doświadczyłeś jakiegoś spotkania z bóstwem morskim?

SCP-527: Nie.

Dr Baker: Uh … cóż, jesteś taki od urodzenia?

SCP-527: Tak.

Dr Baker: W porządku. Czy znasz jakieś inne anormalne cechy, które możesz wystawić?

SCP-527: Jasne, nie rób tego. Tak jak powiedziałem temu facetowi, to już wszystko. Patrzysz na to. Jestem tylko facetem z głową ryby.

Dr Baker: Czy … masz pojęcie, dlaczego twój twórca mógł cię w ten sposób ukształtować w ten … sposób?

SCP-527: Kurwa, gdybym wiedział…

[KONIEC LOGU]

O ile nie zaznaczono inaczej, treść tej strony objęta jest licencją Creative Commons Attribution-ShareAlike 3.0 License