SCP-527

Indytyfikator podmiotu: SCP-527

Klasa obiektu: Euclid

Specjalne Czynności Przechowawcze: SCP-527 ma być zawarty w standardowym miejscu zamieszkania humanoidów w Lokalizacji-19. Nie są wymagane żadne inne procedury ograniczania.

Opis: SCP-527 to męski humanoid o wysokości 1,67 m, który biologicznie nie wykazuje właściwości anomalnych, z wyjątkiem jego głowy, czyli głowy Puntius semifasciolatus lub złotej ryby barbety.

Podmiot zdaje się nie mieć innych właściwości anomalnych. Głowa podmiotu działa tak samo jak głowa każdego innego człowieka nie będącego anomalnego. byt jest zdolny do typowej ludzkiej mowy. Na dole lewej stopy pojawia się tatuaż "Mr Fish z Little Misters ® Dr. Wondertainment".

Odkrycie: SCP-527 został odkryty w Bostonie przez agentów Fundacji w 2002 roku i został przeniesiony na Site-19 w 2004 roku.

Dodatek 527.1: Wstępny wywiad

Przesłuchiwany: SCP-527
Przesłuchujący: Dr. Baker
<Początek Logu>
Dr Baker: Dziękuję za dotychczasową współpracę, SCP-527. Właśnie używamy tego wywiadu jako sposobu na zmierzenie wszelkich potencjalnych anomalii, których możemy się nie spodziewać.
SCP-527: W porządku.
Dr Baker: Na początek jesteś w stanie oddychać pod wodą?
SCP-527: Nie.
Dr Baker: Czy potrafisz komunikować się z innymi rybami lub z innymi formami życia opartymi na morzu?
SCP-527: Nie.
Dr Baker: Rozumiem. Kiedy po raz pierwszy odkryłeś swój stan? Czy przez przypadek zostałeś zaatakowany lub ugryziony przez rybę, której nie rozpoznałeś, lub doświadczyłeś jakiegoś spotkania z bóstwem morskim?
SCP-527: Nie.
Dr Baker: Uh … cóż, jesteś taki od urodzenia?
SCP-527: **Tak.
Dr Baker:** W porządku. Czy znasz jakieś inne anormalne cechy, które możesz wystawić?
SCP-527: Jasne, nie rób tego. Tak jak powiedziałem temu facetowi, to już wszystko. Patrzysz na to. Jestem tylko facetem z głową ryby.
Dr Baker: Czy … masz pojęcie, dlaczego twój twórca mógł cię w ten sposób ukształtować w ten … sposób?
SCP-527: K███a, gdybym wiedział…
<Koniec logu>

O ile nie zaznaczono inaczej, treść tej strony objęta jest licencją Creative Commons Attribution-ShareAlike 3.0 License