Dr. Watermelon
Fragaria_Fruit_Close-up.jpg

SCP-PL-531

Identyfikator podmiotu: SCP-PL-531

Klasa podmiotu: Euclid

Specjalne Czynności Przechowawcze: SCP-PL-531 musi być przechowywane w specjalnym pojemniku, o dokładnych wymiarach 50cm*50cm*50cm, który musi być wykonany z ołowiu, posiadając mosiężny zamek.

Niespełnienie któregoś z powyższych parametrów pojemnika, spowoduje że obiekt zacznie się rozszerzać, i w końcu wybuchnie, zostawiając efekty eksplozji, podobne do bomby TSAR. Otwierających pojemnik, musi być co najmniej 2 obiektów D plus jeden lekarz, w celu hospitalizacji, gdy zajdzie potrzeba. Otwierający muszą mieć pełen kombinezon.

Opis: Obiekt został przeniesiony do Ośrodka 19, w 2019 roku. Po za opakowaniem, obiekt emituje nienazwane promieniowanie. Spożycie, spowoduje rozwolnienie, raka, i śmierć. Z porów, znajdujących się na podmiocie, wytryskuje ███ substancja, która pachnie jak ████. Jest gęsty, składa się z w█████.

Przy niewłaściwych parametrach pojemnika, obiekt rozszerza się w wolnym tempie, co pozwala na bardziej dokładne zbadanie bytu, w wypadku spełnienia warunków, podmiot ma wymiary zwykłej truskawki. Gdy pod wpływem światła UV, byt zmienia kolory na żółty. Po wybuchu, podmiot regeneruje się.

O ile nie zaznaczono inaczej, treść tej strony objęta jest licencją Creative Commons Attribution-ShareAlike 3.0 License