DrFilipSz

Identyfikator podmiotu: SCP-PL-169

Klasa podmiotu: Euclid Bezpieczny

Specjalne Czynności Przechowawcze: Obiekt musi być przechowywany w zamkniętej na klucz żelaznej skrzynce, i może być używany tylko za zgodą Dr Sz█████

Opis: SCP-PL-169 to 2 elektroniczne papierosy marki █████, wyprodukowane w 12.09.200█r w █████ w województwie Lubelskim, na jednym jest napisane młodość, a na drugim starość. Anomalne właściwości podmiotu objawiają się w momencie gdy zostanie on użyty, osoba która go użyła w zależności od wyboru postarzeję się, lub się odmłodzi o około rok z każdym kolejnym wdechem.

Testy z personelem klasy-D udowodniły, że jeśli użyje się papierosa odmładzającego, to człowiek który go użył nie będzie pamiętał nic sprzed roku. Po użyciu papierosa postarzającego człowiek oprócz postarzenia się, nie odczuję innych skutków ubocznych.

Incydent 169-1: Podczas przenoszenia obiektu, skrzynia w którym był przechowywany, wypadła jednemu z pracowników przez co jednemu z papierosów (konkretnie poztażającemu) wylała się substancja, na szczęście udało się go naprawić.

Notatka dr. Sz█████: "Myślałem że zabiję tego niezdarę kiedy upuścił tą cholerną skrzynkę, ma farta że dało się to naprawić."

O ile nie zaznaczono inaczej, treść tej strony objęta jest licencją Creative Commons Attribution-ShareAlike 3.0 License