Dziwna głowa - Wirterxan

Scp - 1002
Klasa podmiotu: Keter

Opis
Podmiotem tym jest wirtualna głowa podobna do postaci o nazwie "PacMan" z tą różnicą iż podmiot krąży po wirtualnym labiryncie i rozszarpuje "duchy" za pomocą dwóch [2] rzędów ostrych jak brzytwa zębów umieszczonych w jamie gębowej.

Podmiot zachowuje się spokojnie do momentu próby spojrzenia na niego dłużej niż trzy [3] sekundy lub przy próbie kontaktu. Przy przekroczeniu wyznaczonego czasu lub chęci dotknięcia podmiotu, podmiot zaczyna emitować tak wysokie infradzwięki iż prowadzą one do czasowej lub trwałej ślepoty oraz chęci zabicia jak największej liczby osób przy jednoczesnej próbie popełnienie samobójstwa przez wysadzenie.

Opis przechowywania przedmiotu:

Przedmiot powinien być przechowywany w automacie w którym go znaleziono. W automacie znajdują się cztery [4] baterie które powinny być wymieniane raz [1] do roku w momencie przesilenia wiosennego. Przedmiot nie powinien być pod żadnym pozorem podłączony za pomocą kabla do gniazdka elektronicznego - w innym przypadku trzeba będzie odciąć cały kraj od prądu żeby podmiot nie rozmnożył się.

W trakcie badań spostrzeżono iż automat porusza się z własnej woli około półtorej [1,5] centymetra na miesiąc w stronę Japonii. Na razie nie dowiedziano się dlaczego tak się dzieje

O ile nie zaznaczono inaczej, treść tej strony objęta jest licencją Creative Commons Attribution-ShareAlike 3.0 License