elokomandero.v2
ocena: 0+x
images?q=tbn:ANd9GcT3aoKEQfIhnfxDwMZpzImaYLoaZeza55MXzLy0OZGM2H8OV9y4

Komputerowa rekonstrukcja SCP-119.

Identyfikator podmiotu: SCP-119

Klasa podmiotu: Bezpieczne Zneutralizowany

Specjalne Czynności Przechowawcze: Anomalia znajduję się w mieście ███████ w hali przeładunkowej 2-B. Obiekt powinien być sprawdzany pod kontem technicznym co dwa lata, oraz użyty co najmniej raz w miesiącu. Kontakt z obiektem powinien mieć tylko odpowiedni personel.

Opis: SCP-119 to suwnica halowa w kolorze żółtym-pomarańczowym o wymiarze pięciu metrów długości (5) na, pół metra szerokości (0.5). Każdy przedmiot który zostanie podniesiony przez hak suwnicy, zostaje samoistnie podpalony. Podpalony przedmiot będzie się palił do czasu gdy zostanie doszczętnie spalony na popiół. Po ugaszeniu popiół zamieni się w przedmiot wcześniej spalony.

Log Eksperymentu
LOG-1-1 Pudełko z pustymi butlami do nurkowania zostaję podniesione przez hak suwnicy. Po chwili staję w płomieniach. Pudło zostaję położone na ziemię. Pali się przez dwie godziny, po czym gaśnie. Następnie przez dwie godziny powraca do pierwotnego stanu.
LOG-1-2 personel klasy D zostaje zapięty do haka suwnicy i podniesiony do góry. Klasa D nie zostaje podpalona.

Dodatek: Cały magazyn spłoną gdy skrzynia z amunicją miała być załadowana do ciężarówki przy wykorzystaniu 119… Nie będę tego komentować… Powiem tyle że mamy nowy personel D. Dr.████████
SCP-119 został nieodwracalnie zniszczony.

Obrazek wzięty z:
http://behap.pl/blog/kategorie-uprawnien-udt-suwnice-is-ii-s/

O ile nie zaznaczono inaczej, treść tej strony objęta jest licencją Creative Commons Attribution-ShareAlike 3.0 License