Erisa08
ocena: 0+x

Identyfikator podmiotu: SCP-PL-XXX

Klasa podmiotu: Euclid
Specjalne Czynności Przechowawcze: Obiekt powinien być zamknięty w ciemnym, szczelnym pomieszczeniu w którym znajduje się łużko i toaleta, powinien również dostawać porzywienie przynajmniej dwa razy dziennie.

80d00909e71c0ffdc5bda2b3bab60c95.jpg

SCP-PL-204 w przechowywalni

Opis: SCP PL 204 to chumanoidalny podmiot wyglądający jak chłopiec w wieku od 10-13 lat.
Obiekt wyróżnia się tym iż ma chorobliwie jasną skórę i dwoje różnych oczu z któwych lewe ma odcień głębokiego fioletu, a prawe jest specyficznie zaokrąglone ,całe białe ,a co jakiś czas wydobywa sięz niego purpurowa ciecz nieznanego pochodzenia.
Kolor włosów to jasno brązowy, instancja jest ubrana w szary podkoszulek ,niebieskie krótkie spodęki,a na lewej ręce ma stalową kajdane.
Wzrost obiektu to 1,5 metrów ,a waga to około 56 kilogramów. Ów byt posiada usposobienie zazwyczaj spokojne, lecz nieufne co do więkrzości pracowników fundacji.
Zdolności anomalii to lewitowanie do 1 metra nad ziemią i wytwarzanie wokół siebie purpurowej promieniotwórczej substancji.

Dodatek: Test 01 - Badanie przeprowadzone na 204 wykazały ewidętną panike kiedy zostaje zamknięty w jasnym pomieszczeniu lub poddany działaniu wysokich dzwięków.

O ile nie zaznaczono inaczej, treść tej strony objęta jest licencją Creative Commons Attribution-ShareAlike 3.0 License