Fenkowa Piaskownica

Identyfikator podmiotu: SCP-PL-166

Klasa podmiotu: Bezpieczne

coca-cola-2304958_960_720.jpg

Obiekt podczas napełniania.

Specjalne Czynności Przechowawcze
Przedmiot jest przechowywany w biurze doktora ██████. Przedmiotu nie należy udostępniać personelowi z dostępem niższym niż 2, i jedynie w celu przeprowadzenia testów w obrębie standardowej przechowalni wyposażonej w stół, krzesło oraz automat z napojami.

W przypadku używania do testów substancji żrących lub niewiadomego pochodzenia należy zaopatrzyć testerów w specjalistyczne kombinezony klasy HAZMAT oraz laboratoryjną odzież ochronną.

Opis
Przedmiot to wysoka na 15 cm szklanka z grubym dnem, wykonana na zamówienie restauracji w [USUNIĘTO], zawierająca jej logo. Przedmiot został odnaleziony i zidentyfikowany jako anomalny przez agenta ███████'a, który ██/██/20██ roku jadł obiad w restauracji ██████ & Breakfast przy ulicy █████████ w teksańskim miasteczku [UTAJNIONO].

Podczas napełniania artefaktu dowolnym płynem w trakcie przekroczenia przez jego strugę granicy obrębu szklanki zamieniony jest od na produkt firmy, której logo widnieje na szklance.

Eksperymenty wykazały, iż możliwa jest dowolna modyfikacja logo przez naklejenie na zewnętrzną stronę szklanki logo konkurencyjnych firm (dla przykładu znany polski producent soków T██████ po naklejeniu jego loga na szklankę zamieni żrący kwas siarkowy w pożywny, świeżo wyciskany sok jabłkowy).

O ile nie zaznaczono inaczej, treść tej strony objęta jest licencją Creative Commons Attribution-ShareAlike 3.0 License