From the other side [Zygard]

From the other side

Kanon sesji opowiadający o zmaganiach zespołu Rebelii Chaosu działających w okolicach Sochaczewa


POSTACIE


Agent Arashi
Status: żywy
Przynależność: Rebelia Chaosu
Personalia: Podrywacz, rzadko kiedy sam zrobi cokolwiek w misji, zwykle zostawia to towarzyszą. Świetny kierowca. Został przeniesiony do Gdańska.

Agentka Christina
Status: żywa
Przynależność: Rebelia Chaosu
Personalia: Skupiona na pracy, opanowana, lekkie skłonności psychopatyczne. Czasem nie okazuje litości. Dobra strzelczyni.

Agentka Omarine
Status: żywa
Przynależność: Rebelia Chaosu
Personalia: Chłodna i oschła w rozmowach. Czasami brutalna. Prywatnie artystka oraz kociara.

Agent Kris
Status: żywy
Przynależność: Rebelia Chaosu
Personalia: Lekko nieśmiały, przydatny w walce. Były gitarzysta. Po walce z Axi ma pewne wątpliwości co do pracy w Rebelii Chaosu

Agent Aces
Status: martwy
Przynależność: Rebelia Chaosu
Personalia: Nie rozważny, bardzo często robi nieprzemyślane ataki.

Agent Michał
Status: żywy
Przynależność: Rebelia Chaosu
Personalia: Łatwo wpada w panikę, potrafi być brutalny dla swoich wrogów. Dobry kierowca.

Agentka Lily
Status: żywa
Przynależność: Rebelia Chaosu
Personalia: Lekko naiwna i łatwowierna. Podporządkowuje się reszcie grupy, dobrze strzela.

Agent Artur
Status: żywy
Przynależność: Rebelia Chaosu
Personalia: Chłodny, chce wykonać swoje zadanie do końca. Próbuje być kimś na wzór dowódcy.

Agent Zygfryd
Status: żywy
Przynależność: Rebelia Chaosu
Personalia: Uwielbia grać na gitarze, często nazywa siebie Skorpionem

Agent Nise
Status: żywy
Przynależność: Rebelia Chaosu
Personalia: Poważny, zawsze myśli o pracy i wyszukuje słabych punktów innych osób. Niezwykle uprzejmy dla wszystkich.

Agentka Katie
Status: żywa
Przynależność: Rebelia Chaosu
Personalia: Zafascynowana nożami, lekkie skłonności psychopatyczne.

Agentka Neva
Status: żywa
Przynależność: Rebelia Chaosu
Personalia: .._-[{{hhdbn…@##}]] error[[»>]

Agent Samuel
Status: żywy
Przynależność: Rebelia Chaosu
Personalia: Cichy i małomówny, lekko tajemniczy.

Dr. Amadeus Bevel
Status: żywy
Przynależność: Kościół Zepsutego Boga
Personalia: Stara się zachować spokój, nie atakuje bez przyczyny, prawdopodobnie posiada metalowe modyfikacje ciała, były stomatolog

Agentka Angelika Black
Status: żywa
Przynależność: Fundacja
Personalia: Agentka Fundacji która nie potrafi trzymać języka za zębami, średnia w walce, mściwa i rządna zemsty.

Zdzisław Kula
Status: martwy
Przynależność: Kult Chopinowski
Personalia: Otwarty i sympatyczny, pianista kultu Chopinowskiego. Prowadzi anomalne koncerty. Zginął na wskutek gruźlicy.

McKinzie M. Burd
Status: żywy
Przynależność: kulty sarkiczne
Personalia: Chłodny, zafascynowany dzikim zachodem sarkista. Często korzysta z laserowego rewolweru. Wyżej postawiony kultysta.

"Axi"
Status: żywa
Przynależność: Fundacja
Personalia: ze względu na to że "Axi" jest anomalią więcej na jej temat w dodatku o anomaliach


Misje i wydarzenia:


Misja #1 "Na straganie w dzień targowy"
Agenci Arashi i Christina mieli za zadanie odnaleźć agenta Fundacji przebywającego na rynku. W tym celu rozdzielają się. Po znalezieniu agentki Fundacji przez Christinę na polecenie dyrektora przesłuchują ją i zabijają. Po uzyskaniu od agentki informacji o transporcie anomalii ruszyli w pościg za samochodem Fundacji pod przykrywką. Po krótkiej wymianie ognia i kluczenia między uliczkami i wezwaniu wsparcia dostawczak samochód Fundacji pod przykrywką wywala się na bok. Po krótkiej wymianie ognia agenci przejmują pojemniki z SCP-PL-111.

Misja #2 "Tu nie ma żadnego rekina"
Agenci Arashi, Christina i Omarine mieli za zadanie wyczyścić teren na basenie z agentów Fundacji aby ułatwić przechwycenie anomalii która to okazuje się być niewidzialnym rekinem sklasyfikowanym przez Fundację jako SCP-1057. Obiekt zostaje przyjęty przez Rebelię Chaosu.

Misja #3 "Czuć łąki w muzyce Chopina"
Agenci Aces, Omarine i Arashi mieli za zadanie zinfiltrować kulty chopinowskie i sarkiczne. Po wysłuchaniu anomalnego koncertu dostali rozkazy wywołać konfilkt między sarkistami a chopinowcami. Misja zakończona częściowym sukcesem bo agent Aces zginął z rąk sarkisty.

Misja #4 "Ave Chopin"
Agenci Kris i Omarine mieli za zadanie odkryć kto stoi za morderstwem członka COTBG na podzamczu. Odkryli oni przejście do miejsca kultu Chopinowców. Chopinowcy zaczęli odprawiadź rytuał przez który doszło do manifestacji anomalnej. Dzięki pomocy Nikogo udało się zdobyć nuty Chopinowców i zniszczyć miejsce kultu.

Misja #5 "Chcesz wiedzieć skąd mam te blizny?"
Agenci Christina i Michał mieli za zadanie odkryć prawdę na temat rzekomej śmierci agentki Fundacji. Po krótkiej konfrontacji z agentem GOC doszło do konfrontacji z agentką Angeliką oraz dwoma innymi agentami. Po okaleczeniu agentki Christiny uciekła z dokumentami Fundacji.

Misja #6 "All we had to do was follow the damn train"
Agenci Omarine i Kris mieli za zadanie przejąć pociąg Fundacji zanim ten dojedzie do Warszawy. Po dłuższej walce z ochroną zabili maszynistę i zatrzymali pociąg. Nastąpiła walka z anomalną członkinią MFO, która po krótkiej walce zabrała z pociągu przewożony pojemnik i próbując uciec do helikoptera Fundacji upuściła go. Wtedy przyjechało wsparcie Rebelii.

Misja #7 "Ucieczka przed fortepianami"
Agenci Artur, Lily, Michał i Christina zostali wysłani aby przejąć nuty od kultu Chopinowskiego. W trakcie anomalnego koncertu agent Michał zatkał sobie uszy i przestał działać na niego efekt anomalny, wtedy przejął pierwszą kartkę. Po skończeniu koncertu agentka Lily przejęła drugą kartkę. Przy próbie wyjścia z parku zostali zauważeni i zaczął się pościg, po wyeliminowaniu Chopinowców zaczęła ich gonić policja i prawdopodobnie Fundacja. Po zgubieniu pościgu wrócili do bazy.

Misja #8 "Mogę cię nazywać sushi?"
Agenci Omarine, Kris oraz Michał i Christina zostali wezwani aby pochwycić dowódczynię MFO Gamma 37 "Nocni Łowcy" którą to okazała się "Axi". Po zabiciu drużyny MFO i uśpieniu "Axi" wrócili w drogę powrotną do bazy bez większych incydentów.

Misja #9 "Zachowujcie się tak jakbyście przychodzili tu codziennie"
Agenci Artur, Axi oraz Michał mieli za zadanie przejąć anomalną broń której transakcja miała się odbyć w barze "Pod Sosną". Po przejęciu broni bez wszczynania bójek wyszli z baru i powrócili do bazy.

Misja #10 "Mówiłem ci abyś nie wracał"
Agenci Artur, Lilly i Christina mieli za zadanie odebrać robota stworzonego przez "Hunters Labs". W miejscu gdzie mieli odebrać na wysłannika "Hunters Labs" napadł sarkista McKniezie. Po pojedynku sarkista wyszedł zostawiając martwe ciało. Nasi agenci zabrali androida i po pościgu przez konkurencyjnego A.R.G.U.S.a wrócili do bazy.

Misja #11 "Wilkeu"
Agenci Neva, Samuel, Nise, Katie i Axi mieli za zadanie pochwycić mordercę z okolic rzeki. Po dotarciu na miejsce i zaobserwowaniu zabójstwa okazało się że mordercą jest anomalny wilk którego po krótkiej walce pochwycili bez otrzymania większych ran.

O ile nie zaznaczono inaczej, treść tej strony objęta jest licencją Creative Commons Attribution-ShareAlike 3.0 License