H

ocena: 0+x

Hunter Industries

Jest rok 1989. Adam Hunter po kilku latach sprzedaży od drzwi do drzwi, w celu znalezienia leczenia dla jego chorej na stwardnienie zanikowe boczne siostry, kupuje mały zakład w małej miejscowości Cyców, gdzie wraz z bliźniaczką, Amandą Hunter, przenoszą się na stałe. Upadek PRLu znacznie pomógł im w otworzeniu wtedy jeszcze Zakładów Zbrojeniowych Cyców. Początkowo interes szedł z pewnym trudem, rynek dominowały większe firmy nie pozwalające za bardzo na wejście nowym.

Uległo to jednak zmienie, gdy w roku 1998 Laboratorium Prometeusza1 upada, symbolicznie przekazując swój ogień reszcie ludzkości. Zakłady Zbrojeniowe Cyców szybko zmieniły nazwę na Hunter Industries, dla dogodności potencjalnych zagranicznych klientów. W rynku anomalnego przemysłu technologii i zbrojeń powstała luka, którą wiele firm na całym świecie zaczęło próbować wypełniać, w tym również rodzeństwo Adama i Amandy Hunter. Po zaledwie kilku latach Hunter Industries stało się jednym z największych producentów anomalnej technologii oraz zbrojeń na terenie Polski, oraz powoli staje się znaczącym graczem na arenie międzynarodowej.

Jednakże pomimo zbudowania wielu miejsc pracy na terenie Polski, Hunter Industries nie zapomina o swoich korzeniach. Dbamy zarówno o swoich pracowników, jak i staramy się naprawiać problemy społeczności wokół nas. Tylko w zeszłym roku Hunter Industries przekazało 30 milionów złotych na remont szpitali w województwie Lubelskim. Dodatkowo firma oferuje liczne programy dla swoich pracowników oraz szkolenia.

Chcesz dołączyć do rodziny Hunter? Zgłoś się tutaj!
GoI-PL-079 ("Hunter Industries") jest organizacją zajmującą się produkcją anomalnej technologii oraz broni. Mogą tworzyć zarówno aplikacje do powszechnego użytku jak i karabiny automatyczne. Pozornie nie powiązane ze sobą dziedziny łączy jednak cecha, wyróżniająca Hunter Industries na tle innych organizacji: używanie do swoich produktów głównie bytów demonicznych bądź rzeczy im podobnych.

Hunter Industries powstało w roku 1989 pod nazwą "Zakłady Zbrojeniowe Cyców", skupione w 100% na produkcji broni. W roku 1998 ZZC zmienia swoją nazwę na Hunter Industries, oraz wykorzystując upadek GoI-211 ("Prometheus Labs") zaczyna skupować sprzęt który praktycznie zalał rynek, również starając się wprowadzić w obieg międzynarodowy swoje własne produkty. Lata 1989-2005 są latami najbardziej dynamicznego rozwoju organizacji w których to powstają nowe fabryki oraz laboratoria. W roku 2003 Hunter Industries zaczyna poszerzać swoją ofertę, już nie tylko oferując broń. Teraz zaczęli sprzedaż komputerów, narzędzi oraz pojazdów. Początkowo z różnymi efektami, z czasem doszli do wprawy.

Warto również wspomnieć o zarządzie Hunter Industries. Firma posiada dwóch właścicieli, rodzeństwo Amandę i Adama Huntera.2 Nie wiadomo o nich zbyt wiele, Adam Hunter przed utworzeniem ZZC zajmował się pomniejszym handlem przeróżnymi rzeczami, w tym anomalnymi, na terenie komunistycznej Polski. W Hunter Industries zajmuje się głównie kontaktami z zewnętrznymi klientami oraz osobistościami. Posiada on bliżej nie zbadaną przez Fundację anomalię, pozwalającą w pewnym stopniu naginać wolę osoby z którą utrzymuje kontakt wzrokowy.

Amanda Hunter praktycznie nigdy nie opuszcza siedziby głównej Hunter Industries. Ze względu na swoją chorobę która zaczęła się już w dzieciństwie, jej ciało jest niemalże w pełni sparaliżowane i bezwładne. Jej życie jest podtrzymywane przez liczne urządzenia zbudowane przez Hunter Industries. Tak samo jak jej brat posiada silną, bliżej nie zbadaną przez Fundację anomalią psychiczną. Brak możliwości mowy nadrabia porozumiewaniem się poprzez telepatię. Często nazywana sercem firmy.

O ile nie zaznaczono inaczej, treść tej strony objęta jest licencją Creative Commons Attribution-ShareAlike 3.0 License