SCP-PL-157
ocena: 0+x

Identyfikator podmiotu: SCP-PL-157

Klasa podmiotu: Euclid

Specjalne Czynności Przechowawcze: SCP-PL-157 znajduje się w ██████ ██████ "████" w ██████ (woj. Wielkopolskie). Przed drzwiami prowadzącymi do podmiotu, musi znajdować się przynajmniej jeden członek personelu chroniącego. W budynku, w którym znajduje się obiekt nie może znajdować się żadna osoba postronna. Każdy cywil, który będzie próbował wkroczyć na teren ██████ musi zostać potraktowany środkiem przymusu bezpośredniego i wywieziony 2 [km] od obiektu. Po wywiezieniu takiej osoby, zalecane jest użycie na niej preparatu amnezyjnego klasy C.

Od incydentu z dnia 16-01-2███ wejście do SCP-PL-157 zostało zamurowane betonem o grubości 5 [m].

Opis: SCP-PL-157 to pusty, ciemny korytarz, o łącznej długości 50 [m] i szerokości 5 [m]. Na obu końcach pomieszczenia znajdują się zardzewiałe, stalowe drzwi o grubości ok. 3 [cm]. Choć █████ █████, w którym znajduje się obiekt, przestała funkcjonować dopiero w [USUNIĘTO], to żaden z pracowników nie pamięta, aby takowe pomieszczenie się tam znajdowało. SCP-PL-157 nie znajduje się na planach budynku.

SCP-PL-157 posiada silne właściwości memetyczne. U personelu klasy D, który doszedł do końca korytarza, stwierdzono wiele uszczerbków na zdrowiu psychicznym (schizofrenia, depresja,█████). Gdy personel klasy D znajdował się w pobliżu drzwi prowadzących do [USUNIĘTO], SCP-PL-157 zaczynał [ZMIENIONO] w umyśle ofiary, która zaczęła wracać z powrotem do wejścia. Przy pomocy raportu 157-I-09-12-2██ stwierdzono, że osoba, która dojdzie na drugi koniec SCP-PL-157, natychmiast znajdzie się pod wpływem silnych halucynacji, podczas których wydaje jej się, że znajduje się w innym miejscu (cały eksperyment w raporcie 157-I-09-12-2███ ).

Od incydentu z dnia 16-01-2███ w obrębie [ZMIENIONO] od obiektu, pojawiają się anomalie dźwiękowe, podczas których słychać [USUNIĘTO]

O ile nie zaznaczono inaczej, treść tej strony objęta jest licencją Creative Commons Attribution-ShareAlike 3.0 License