Karusz 1

Identyfikator Podmiotu: SCP-PL-137
Klasa Podmiotu: Euclid

Specjalne Czynności Przechowawcze: SCP-PL-137 jest ciemno zielonym ołówkiem z gómką wykonanym z drewna bukowego. Wszystko co zostanie namalowane przy pomocy obiektu stanie się realnym i trójwymiarowym przedmiotem. Dostęp do obiektu mają pracownicy z upoważnieniem poziomu 2 lub wyższego Ponieważ badania stwierdziły , że obiekt może zostać użyty w celu stworzenia broni dostęp do obiektu mają pracownicy z upoważnieniem poziomu 3. lub wyższego.

Podmiot powinien być przechowywany w pomieszczeniu zabezpieczonym przynajmniej jedną kamerą monitoringu. Przy transporcie SCP-PL-137 nie jest potrzebna żadna specjalna eskorta.

Obiektu został zanotowany po raz pierwszy 12.04.20██r. w Polsce we wsi ███████ przez emerytowanego agenta Jakuba Ostrzynowskiego , który mimo braku obowiązku przekazał fundacji obiekt , który odkrył gdy w pokoju jego wnuka stanęło auto marki ██████████.

Przy próbie narysowania istot organicznych jedyne co otrzymamy to rzeźby.


Uwagi Końcowe: Jakiekolwiek testy prowadzone na SCP-PL-137 z udziałem Personelu Klasy D powinny być kontrolowane przez uzbrojone oddziały MTF , by zapobiec kolejnym strzelaninom. Każda próba narysowana broni ,karty dostępu czy wymazania ścian mają być tłumione.

O ile nie zaznaczono inaczej, treść tej strony objęta jest licencją Creative Commons Attribution-ShareAlike 3.0 License