SCP-PL-153

Identyfikator podmiotu: SCP-PL-153

Klasa podmiotu: Euclid

Specjalne Czynności Przechowawcze: SCP-PL-153 jest przechowywany w Ośrodku Badawczym 4. Podmiot jest w pomieszczeniu o wymiarach 10 [m] × 10 [m]. Podmiot jest w posiada łóżko, stół, krzesło, koc, poduszkę, dwie lampy. Przechowalnia wykonana jest ze stali o grubości 10 [m]. Co tydzień konserwatorzy muszą dokonać rutynowej kontroli przechowalni, czy podmiot nie zrobił dziur w ścianie lub suficie. Dostępu do przechowalni udziela się wyłącznie personelowi z upoważnieniem poziomu 3 lub wyższego. Ochronę stanowi personel przeszkolony w zakresie walki na bliskim dystansie. Pomieszczenie SCP-PL-153 musi być zawsze patrolowane przez co najmniej trzech (3) uzbrojonych strażników. W razie pełnego uszkodzenia przechowalni wszyscy pracownicy w placówce muszą natychmiast udać się do najbliższego posterunku ochronnego w celu pobrania zbroi. SCP-PL-153 należy karmić warzywami i ugotowanym mięsem lub drobiem. Do tej pory SCP-PL-153 jest odpowiedzialny za śmierć przynajmniej █████ członków klasy D oraz ██ agentów. Pod żadnym pozorem nie można zrzucić lub ściągnąć kaptura obiektowi!
SCP-PL-153 wystąpił o :

  • Gilotynę (odmówiono)
  • Dyby (odmówiono)

Opis: SCP-PL-153 to humanoid płci męskiej. Mierzy około 2,53 [m] wysokości i waży 234,36 [kg]. Podmiot posiada znaczną masę mięśniową SCP-PL-153 ma około █████ lat. Charakteryzują go czarny strój kata, kaptur i białe rękawiczki nie wiadomo z jakiego materiału są wykonane. Podmiot posiada 2 [m] topór o wadze 278,52 [kg] nie wiadomo z jakiego materiału jest wykonany. Skóra podmiotu jest biała, pokryta licznymi bliznami . SCP-PL-153 nie posiada twarzy ani skóry na głowie, obiekt ma tylko czaszkę. Gdy SCP-PL-153 ściągnie kaptur zabiję wszystkich ludzi na których spojrzy _[są wyjątki ]_ . SCP-PL-153 pawa nienawiścią w stosunku do personelu klasy D. Mimo iż SCP-PL-153 na ogół jest agresywny do personelu Fundacji zdarza się kooperować z personelu Fundacji, ma napady agresji. Obiekt uważa siebie jako "Kat". Twierdzi, że zabił przez dekapitacje ████████ ludzi, a przez tortury █████. SCP-PL-153 jest w większości odporny na wszelkie rodzaje zranień. Obiekt twierdzi że miał żonę, która nazywała się Elizabeth ██████. Mieli również syna Amadeusza. Obiektowi trzeba zapewniać związany personel klasy D raz na tydzień do tak zwanych "Wyroków". "Wyrok" jest przeprowadzany w pomieszczeniu SCP-PL-153. Obiekt kładzie związany personel klasy D na podłodze a potem obiekt zamachuję się toporem i uderza w rdzeń kręgowy personelu klasy D. Po czym sprząta zwłoki. SCP-PL-153 jest zdolny do mowy w wielu różnych językach, lecz preferuje średniowieczny polski. SCP-PL-153 wykazuje skrajnie mordercze skłonności oraz niezwykłą zdolność do wykorzystywania wszelkich przedmiotów jako broni. SCP-PL-153 wykazał posiadanie ośmiokrotnie szybszej reakcji zręcznościowej oraz fizycznej niż normalny człowiek. Od czasu incydentu 053-93x nie można zabierać topora obiektowi . Doświadczenie owo ma utrwalić świadomość zagrożenia stwarzanego przez obiekt. Psychika SCP-PL-153 diametralnie różni się od ludzkiego albo obiekt jest ciężko obłąkany. Podmiot przyznał, że przyjemność sprawia mu zabijanie oraz wywoływanie bólu. Tylko zomiren ma efekt na SCP-PL-153 w dużych dawkach. Nie powinno się podawać zomirenu zbyt często, ponieważ może to doprowadzić do przyzwyczajenia obiektu do substancji. Na obiekt nie działają żadne narkotyki, a także SCP-PL-153 potrafi rozpoznawać winę człowieka z którym wchodzi w interakcje.

incydent 053-93x: Incydent miał miejsce w Ośrodku Badawczym 4. Dr ████ nakazał trzem (3)
ochroniarzom zabranie topora SCP-PL-153 podczas snu. Po dziesięciu minutach od czasu zabrania topora
SCP-PL-153 obudził się i przedarł przez metalową ścianę przechowalni. Podczas naruszenia przechowalni, SCP-PL-153 uszkodził także trzy (3) inne przechowalnie SCP: SCP-PL-███, SCP-PL-██ i SCP-PL-██. Pod czas incydentu 053-93x zginęło ████ naukowców fundacji, a także █████ ochroniarzy. Dr ████ zginął, zabił go SCP-PL-153. Zwłoki Dr ████ były rozczłonkowane, umarł przez wykrwawienie. Wszystkie obiekty SCP zostały schwytane a także zabezpieczone.

Przesłuchiwany: SCP-PL-153
Przesłuchujący: Dr Kornel Kwiat, Ośrodek Badawczy 4
[ROZPOCZĘCIE LOGU]
Dr Kwiat: Witaj SCP-PL-153
SCP-PL-153: Witaj (odpowiada z niechęciom)
Dr Kwiat: Dlaczego zabiłeś tych wszystkich agentów?
SCP-PL-153: (obiekt śmieje się)
Dr Kwiat: Dla ciebie to jest śmieszne
SCP-PL-153: Trochę
Dr Kwiat: Zadam ostatni raz te pytanie, dlaczego zabiłeś tych wszystkich agentów?
SCP-PL-153: Ty jesteś nie godny tej wiedzy.
Dr Kwiat: Mów! (uderza w stół)
SCP-PL-153: (warczy, wstaje i wyciąga topór)
Agent ███: Rzuć topór (agent celuję w SCP-PL-153 z M4)
Dr Kwiat: Spokojnie, agencie ███ odłóż broń (mówi przestraszonym głosem)
Agent ███: (odkłada M4)
SCP-PL-153: (odkłada topór i siada)
Dr Kwiat: A więc odpowiesz dlaczego?
SCP-PL-153: (Obiekt ściąga kaptur)
Dr Kwiat: (krzyczy i upada na podłogę)
SCP-PL-153: Wiesz już dlaczego (agenci strzelają w obiektu)
SCP-PL-153: (obiekt założył kaptur a potem zabił wszystkich agentów)

Notatka Przesłuchującego: Mimo iż Dr Kwiat zobaczył czaszkę obiektu nie zginął. Jednakże musi być pod nadzorem psychologa. Dr Kwiat spytany o to jak się czuł po kontakcie z obiektem odparł "wszystko mnie bolało i widziałem przedziwne rzeczy". Wszyscy agenci zostali zabici.

Nie prowokujcie obiektu,kiedy obiekt nie chce odpowiadać. Zmiana pytania czy to jest takie trudne? — Dr. Grzegorz Nowak.

Pozyskanie: SCP-PL-153 został po raz pierwszy zauważony przez Fundację dzięki agentowi ████ działającemu w Polsce. Agent ████ usłyszał krzyki w starym domu na ulicy ████ w miejscowości ████████. Agent wszedł do środka domu i zauważył SCP-PL-153 oraz pewnego mężczyznę. Obiekt przeprowadzał tortury na nieznanym mężczyźnie. Potem go ████ więcej w przesłuchaniu agenta z incydencie 098-83g.

Przesłuchiwany: Agent ████
Przesłuchujący: Dr Kornel Kwiat, Ośrodek Badawczy 4
[ROZPOCZĘCIE LOGU]
Dr Kwiat: Witaj agencie ████
Agent: Witam.
Dr Kwiat: Co robiłeś w ████████?
Agent: Dostałem rozkaz od dowódcy żeby tam pojechać i sprawdzić czy SCP-PL-████ znowu się tam znajduje?
Dr Kwiat: I co znalazłeś obiekt?
Agent: Nie, ale coś o wiele gorszego. [Pauza] usłyszałem krzyki mężczyzny w starym domu.
Zobaczyłem to coś przez okno, miało torbę lub kaptur na głowie, czarny strój kata i czerwono białe rękawiczki.
Dr Kwiat: Nie były całe białe?
Agent: Trochę były białe, ale większość to była krew tego mężczyzny. Trudno.
Dr Kwiat: Mówisz o tym mężczyźnie jak by to było słuszne.
Agent: Jeśli byś wiedział kim on był, to też byś uważał, że to było słuszne.
Dr Kwiat: Mów dalej o incydencie 098-83g
Agent: Po tym wszedłem do środka i zobaczyłem tego mężczyznę, który był przygwożdżony do krzesła,
miał odcięte stopy i palce u dłoni. Również miał oderwany język (patrzy na zegar) co chcecie
jeszcze wiedzieć?
Dr Kwiat: Jak zginął ten mężczyzna?
Agent: Przez to coś. Wyjęło topór i uderzyło centralnie w rdzeń kręgowy. Widać, że robił to
wcześniej (ze złością odpowiada)
Dr Kwiat: Obiekt zauważył Ciebie?
Agent: Nie.
Dr Kwiat: Dziękuję za informacje.
(agent wyszedł z pokoju)

[KONIEC LOGU]

Dziennik Testów YX-153:

Testy przeprowadzono w metalowym pomieszczeniu o wymiarach 20 [m] × 20 [m] z użyciem SCP-PL-153.
W pomieszczeniu, oprócz obiektu znajdował się także (5) uzbrojony strażnik i Dr Kwiat oraz psycholog.

Rzecz Kg Efekt
Auto osobowe marki "Mercedes W210" 1350 SCP-PL-153 podniósł auto bez żadnych problemów.
Betonową sześcian 3000 SCP-PL-153 podniósł betonowy sześcian, po czym rzucił w ścianę pomieszczenia robiąc dziurę jednakże nie próbował uciec. Żaden ochroniarz nie ucierpiał a ni doktor.
Metalowy płyta 4500 SCP-PL-153 podniósł metalową płyt z trudnością.

PODSUMOWANIE:

SCP-PL-153 jest nadludzko silny, nie wiadomo z kąt to się bierze.
SCP-PL-153 był podczas Testu YX-153 bardzo spokojny. Dziwne było że nie uciekł.- Dr Kwiat

Dziennik Testów ZW-153:

Test przeprowadzono w klatce SCP-PL-153. Testy mają na celu rozpoznanie winy
personelu klasy D. W pomieszczeniu oprócz testera znajdował się także dwóch (2) uzbrojony
strażników.

Tester Zbrodnia Efekt
D-153-32 Morderstwo 1 stopnia D-153-32 wchodzi do przechowalni, po czym SCP-PL-153 rozmawia z D-153-32 o dokonanej zbrodni, po czym SCP-PL-153 zabija D-153-32. Zgon został stwierdzony poprzez dekapitacje.
D-153-93 Gwałt,Morderstwo D-153-93 wchodzi do przechowalni po czym SCP-PL-153 Łapie D-153-93 i go torturuje. Zgon został stwierdzony poprzez wykrwawienie.
D-153-198 Dystrybucja narkotyków D-153-198 wchodzi do przechowalni. SCP-PL-153 mówi do D-153-198 żeby podjął walkę z obiektem po czym D-153-198 biegnie na SCP-PL-153 z nożem. SCP-PL-153 uderza pięścią w D-153-198. D-153-198 upada na ziemię, po czym SCP-PL-153 kopie jeszcze dwa razy D-153-198. Zgon został stwierdzony po przez wstrząśnienie mózgu i krwotok wewnętrzny.
D-153-493 Morderstwo,Sprzedaż broni D-153-493 wchodzi do przechowalni po czym SCP-PL-153 mówi do ochroniarzy, że nie wykona "Wyroku" na D-153-493. Ponieważ sądzi, że nie jest on winny. D-153-493 podano środki amnezyjne klasy E, po czym D-153-493 wpadł w śpiączkę.

PODSUMOWANIE: SCP-PL-153 stwierdził iż D-153-493 jest niewinny zarzucanych mu czynów. Proszę o ostrożność cały personel Fundacji w stosunku do personelu klasy D. Oraz także proszę o przeszukanie celi personelu klasy D i skonfiskowanie przedmiotów, które nie podlegają regulaminu fundacji.

Przesłuchiwany: SCP-PL-153
Przesłuchujący: Dr Kornel Kwiat, Ośrodek Badawczy 4
[ROZPOCZĘCIE LOGU]
Dr Kwiat: Witaj. (uśmiecha się)
SCP-PL-153: Witaj.
Dr Kwiat: A więc. (kaszle)
SCP-PL-153: Wszystko dobrze doktorku?
Dr Kwiat: Tak na czym skończyli….(obiekt przerywa)
SCP-PL-153: Wiesz co Kornel? Jesteś pierwszy, który nie umarł od mojego spojrzenia.
Dr Kwiat: Skąd znasz moje imię?(zdziwiony)
SCP-PL-153: Wiem dużo, bardzo dużo. Na przykład, że rozmawialiście z agentem ████ o moim pozyskaniu. Mogłem temu jebanemu pedofilowi szybciej oderwać język.
Dr Kwiat: Imponujące, skąd posiadasz tę informacje?
SCP-PL-153: Jestem indywidualistą. Jedynym w swoim rodzaju…
Dr Kwiat: Koniec pogaduszek, wspomniałeś, że miałeś żonę, która nazywała się (przegląda papier) Elizabeth ██████ i syna Amadeusza.
SCP-PL-153: Tak miałem! (odpowiada zdenerwowany)
Dr Kwiat: Jeżeli obiekt nie chce odpowiadać dalej to możemy zmienić pytanie.
SCP-PL-153: Nie trzeba
Dr Kwiat: Wie obiekt co się z nimi stało?
SCP-PL-153: ZABIŁEM ICH!!! (obiekt wpadł w furie, po czym krzyczał niezrozumiane słowa
. Dr Kwiat zrozumiał tylko "Wybacz mi" i "Przepraszam" krzyczał tak 10 min, po czym podano zomiren obiektowi
)
[KONIEC LOGU]

Notatka Przesłuchującego: Mimo, iż SCP-PL-153 wpadł w furie to nie skrzywdził żadnego pracownika fundacji. Niezrozumiałe słowa przez obiekt nie zostały jeszcze przetłumaczone. Obiekt spytany o Rodzinę reaguje agresywnie. Każdy pracownik fundacji w pobliżu furii SCP-PL-153 czuje się sparaliżowany i przestraszony.

Przesłuchiwany: SCP-PL-153 (obiektowi podano dużo dawkę zomirenu)
Przesłuchujący: Dr Kornel Kwiat, Ośrodek Badawczy 4
[ROZPOCZĘCIE LOGU]
Dr Kwiat: Witaj.
SCP-PL-153: Ile jeszcze razy będę musiał robić te jebane przesłuchania?(odpowiada ze złością)
Dr Kwiat: To będzie ostatnie przesłuchanie, jeżeli odpowiesz na wszystkie pytania.
SCP-PL-153: A jeżeli nie chcę odpowiadać na pytania?
Dr Kwiat: To nie będziemy ci dostarczać personelu klasy D do przechowalni.
SCP-PL-153: Zgoda.
Dr Kwiat: Mamy tylko dwa pytania. Pierwsze pytanie dlaczego zabiłeś swoją rodzinę? Drugie pytanie kiedy to się stało?
SCP-PL-153: I tak nie zrozumiesz.
Dr Kwiat: Chociaż spróbuje.
SCP-PL-153: (Pauza) Nie wiesz przez co przeszyłem. Dawno temu chyba w roku ████. byłem katem w miejscowości ████. Moja rodzina była bardzo szanowana, ale pewnego dnia naraziłem się pewnej bogatej rodzinie. Straciłem jednego z ich sojuszników. Wiedziałem, że to się źle skończy. (Wzdycha) Po tym miałem następną egzekucję. Było to dwóch ludzi. Byli nie przytomni, pomyślałem wtedy, że będzie łatwiej wykonać egzekucję. Po wyroku okazało się, że tymi skazanymi była moja żona Elizabeth i syn Amadeusz. Po tym zdarzeniu złapali mnie i chcieli zabić, ale byli za słabi (Krótki śmiech). Wyrżnąłem w pień wszystkich od dzieci, aż po starców. Te krzyki nadal są w mojej głowię. Ale nie rekompensują mi straty najbliższych.
Dr Kwiat: Dziękuje
[KONIEC LOGU]

O ile nie zaznaczono inaczej, treść tej strony objęta jest licencją Creative Commons Attribution-ShareAlike 3.0 License