Każdy się czegoś boi
ocena: 0+x
SCP-PL-264
Poziom3
Klasa podmiotu:
euclid
Klasa drugorzędna:
none
Poziom zakłóceń:
vlam
Poziom ryzyka:
średni

Specjalne Czynności Przechowawcze:SCP-PL-264 zlokalizowany jest w lesie około 25km od █████ w województwie ████████ Polska Na drzwiach prowadzących do wnętrza podmiotu
SCP-PL-264 ma znajdować się czynnik memetyczny który ma za zadanie zmusić osobę która go zobaczy do natychmiastowego zawrócenia się i zapomnienia o istnieniu podmiotu. W przypadku gdyby z jakiegoś powodu środek memetyczny zawiódł na miejsce instancji ma zostać wysłana dwójka agentów fundacji w celu przechwycenia intruza w celu badań na obecność SCP-PL-264-b. W przypadku pozytywnego wyniku osoba ta ma zostać poddana terminacji a zwłoki mają zostać pochowane na terenie obiektu. Gdy wynik jest negatywny ma zostać wdrożona terapia amnezyjna. Obiekt ma być patrolowany przez dwadzieścia cztery godziny na dobę a wszelkie uszkodzenia które dałyby możliwość wejścia osobą trzecim jeszcze tego samego dnia mają zostać zabezpieczone. Wszelkie eksploracje instancji
SCP-PL-264 muszą zostać autoryzowane przez co najmniej 2 badaczy poziomu 3 lub wyższego.

Dodatek z dnia ███████████ roku

Od dnia incydentu SCP-PL-264-1 zabrania się przebywać na terenie instancji wszelkiemu personelowi fundacji w czasie od zachodu do wschodu słońca. Strefa wykluczenia została ustanowiona w obrębie 10km od podmiotu w samym centrum wszelkim nieautoryzowanym osobą należy mówić że jest to rezerwat przyrody. Obiekt przez całą noc ma być monitorowany przy pomocy wysoko zaawansowanych kamer z nokto- jak i termowizją. Od tego dnia zgodę na eksploracje może dać tylko Dr.███████ po uprzednim badaniu psychologicznym mającym stwierdzić brak jakichkolwiek fobii czy lęków (patrz log z incydentu SCP-PL-264-1).

Opis:SCP-PL-264-a to stary szpital psychiatryczny wybudowany w czasach PRL. Obiekt składa się łącznie z jednego piętra, parteru i piwnicy. Jedyne wejście do obiektu znajduje się na froncie budynku. Wszelkie próby zamknięcia tych drzwi na stałe nie powiodły się. Od wejścia widać rejestracje i parę drzwi na lewo. Na prawo od rejestracji znajduje się pomieszczenie opisane "ARCHIWUM". Za drzwiami na lewo znajduje się długi korytarz i schody na początku oraz na końcu pierwsze piętro wygląda identycznie jak parter. W piwnicy znajduje się kuchnia i magazyn. W chłodni znaleziono drzwi ze wzmocnionej stali zamykane na trzy zamki. Każdy kto przeszedł przez te drzwi lub został na noc wewnątrz obiektu zostaje zainfekowany SCP-264-b.
SCP-264-b to memetyczny wirus który przybiera postać największego lęku zainfekowanego. Nikt poza zarażonym nie widzi manifestacji SCP-264-b. Jest to na tyle silna manifestacja że jest w stanie wywołać fizyczne obrażenia czy też zabić. Każdy kto był świadkiem śmierci zarażonego sam zostaje zainfekowany. Jeśli w ciągu godziny zostanie zaaplikowany środek amnezyjny istnieje duża szansa wyleczenia. Żadna terapia amnezyjna nie jest w stanie pomóc po tym czasie. Fundacja dowiedziała się o tym obiekcie po serii zaginięć tzw."urban explorer'ów". Ich auta zostały znalezione 2km na wschód od podmiotu. Przeprowadzono dwie wyprawy przy użyciu klasy D. Dokumenty z tych wypraw znajdują się poniżej.

O ile nie zaznaczono inaczej, treść tej strony objęta jest licencją Creative Commons Attribution-ShareAlike 3.0 License