KoŚnik

identyfikator podmiotu SCP-2137/420

Gatunek: szczur

Klasa: Euclid

Kośniar jest to pewien gatunek szczura mieszkający we współczesnym świecie mieszkający w Warszawie ruchający siostrę w każdy możliwy sposób, a najlepszy jest Małysz jego ojciec nie zaliczający się do życia, ponieważ on jest w innej czasoprzestrzeni i puszcza w całym domu disco polo a potem leje cała rodzinę i sąsiadów możemy zaobserwować dziwne znaki na jego czole, patrząc na zdjęcie poniżej. Jest to bardzo dziwne zjawisko, że powstał taki szkodnik. Ma wielodzietną rodzinę braci to nie potrafię zliczyć, a siostry ma 2 chyba.
Aktywność: Kośniar aka kośnik bardzo łatwo się aktywuje po browarze albo innych substancjach odurzających, aktywuje się również gdy widzi dzika. Może poświecić życie dla jednego harnasia albo dla perełki miodowej. Jest aktywny głównie nocą i późnym popołudniem.

28QsF6I.png

Jak go unikać: Unikać jest go bardzo łatwo, aczkolwiek bardzo ciężko go dostrzec, ponieważ składa się tylko z kości, skóry i waży 10kg co daje mu przewagę w skradaniu. Jeżeli jednak już go spotkasz wystarczy, że sprzedasz mu kopa na potylice i masz go zgłowy na dobre 2 miesiące lub w dobrym przypadku na 4 miesiące, jeżeli trafi na oiom.

O ile nie zaznaczono inaczej, treść tej strony objęta jest licencją Creative Commons Attribution-ShareAlike 3.0 License