Kosa Sprawiedliwości jptrzy
ocena: 0+x

Identyfikator podmiotu: SCP-PL-███

Klasa podmiotu: Euclid

Specjalne Czynności Przechowawcze: SCP-Pl-███ należy przechowywać w pomieczeniu co najmniej 2 razy większym niż pole rażenia anomali SCP-PL-███, umieszczonego w SCP-Pl-███. Przy drzwiach do pokoju powinno stać przynajmniej dwóch strarzników zaznajomionych z dziwnymi właściwościami tego podmiotu. Do pokoju wstęp mają jedynie osoby upowarznione przez Wydział Zewnętrzny lub upowarznione przez osobe poziomie 5. Jednakrze nie zważając na pozwolenie osoby będące w pomieszczeniu nie powinny obcować z SCP-Pl-███, no chyba że Departament Nauki zgodzi się na odejście od tej reguły.

Opis: SCP-PL-███ jest to kosa z lat 1████ wsazuje na to napis na jego trzonie muwiący "Sprawiedliwość przyszła dopiero w ted kiedy kosa zeszła na świat po śmierci swego autora." (Więcej informacji w pozyskanie.). Karzdy kto skłamie w zasięgu 50 metrów zmiennym co rok o 1 metr (w 2███ było to ██m) od SCP-PL███ zostaje podany egzekucji. Przebieg egzekucja jest prosty, nad osobą kóra skłamie pojawia sie SCP-PL-███ i zamachuje się nad nią. Jeśli kosa trafi tą osobę to ona natychmiastowo umiera jeśli za to chybi to dana osoba zostaje teraz SCP-PL-███-1. SCP-PL-███-1 jest to normalny człowiek ale jedyne w czym jest inny od normalnego człowieka to, to że jeśli skłamie to zaczyna czuć wielki bul nawet jeśli nie jest w zasięgu SCP-PL-███. Jeśli SCP-███-1 skłamie obok SCP-PL-███ to jest wykonywana na nim egzekucja, ale tym razem jeśli obiekt SCP-Pl-███-1 przeżyje to nazywamy go teraz SCP-PL-███-2 itp. (czyli kiedy mamy końcówkę 3 to po przeżytej egzekucji będzie to teras 4) a także jeśli skłamie boli go jeszcze barciej niż wcześniej (najwyższy stopień kłamstwa jaki otrzymano jest kiedyś nazywany D-████ teraz SCP-███-3. Jest on teraz przechowywany w ██████ do urzytku w testach psychologicznych). Na samą kosę nie możemy wpływać w tym wymiarze, zato w wymiarze SCP-1499 już możemy ją wchwycić w dłoń i poruszając ją. Kiedy ktoś to robi widzimy wpływ jego zachowania na ruch w naszym wymiarze, dlatego w jej przechowywalni trzyma ją SCP-███ na który morzemy wpływać w tym wymiarze a wpływa na inne. 

Pozyskanie:SCP-PL-███ pojawił się w placówce ███████ zabijający przy tym Dr. Mariusz ██████ kłamiącego klasie-D muwiąc "Przeżyjecie racaej te badanie nad SCP-███".

Dodatek: Sciśle tajne dopuszczalna jest opcja odtajnienia w najbliższym czsie.

scp
O ile nie zaznaczono inaczej, treść tej strony objęta jest licencją Creative Commons Attribution-ShareAlike 3.0 License