KotRzeczny
ocena: 0+x

Identyfikator podmiotu: SCP-PL-145

Klasa podmiotu: Euclid

Specjalne Czynności Przechowawcze: Wszelkie zabezpieczone obiekty SCP-PL-145 mają być przechowywane w standardowym pomieszczeniu dostosowywanym do zabezpieczania obiektów humanoidalnych. Niedaleko pomieszczenia należy umieścić urządzenia zagłuszające częstotliwości 202,286-202,289. Każdy podmiot SCP-PL-145 musi mieć umieszczony w odcinku szyjnym kręgosłupa urządzenie śledzące.

ovgMNWZ.png

Lokacje w których wykryto aktywność instancji SCP-PL-145.

Opis: Obiekty SCP-PL-145 są to stworzenia o budowie wewnętrznej podobnej do ludzkiej, oraz przeciętnej wysokości od 200 do 240 centymetrów. Palce są zakończone długimi pazurami przypominającymi szpony. Kończyny dolne są widocznie wytrzymalsze od ludzkich i bardziej przystosowane do szybkiego biegu i wspinaczki, skóra jest koloru ciemno czerwonego. Obiekty SCP-PL-145 są od 20 do 60% silniejsze od przeciętnego człowieka. Podmioty SCP-PL-145 są wstanie porozumiewać się między sobą z odległości do 250 kilometrów poprzez fale o częstotliwościach od 202,286-202,289; autopsja jednego z osobników wykazała, że za tą zdolność odpowiedzialny jest narząd umiejscowiony w okolicach płuc. Dzięki przechwytywaniu fal używanych przez SCP-PL-145 oszacowano, że na świecie istnieje około ███ instancji tej anomalii, najwięcej czyli około 47% z nich znajduje się w zachodniej części Federacji Rosyjskiej. Kolejną zdolnością owego podmiotu jest umiejętność przybrania formy dowolnego widzianego przez niego wcześniej człowieka; (Wystarczy ogóle spojrzenie nawet gdy ciało jest zasłonięte przez ubranie itp.)
obiekty SCP-PL-145 aby przybrać formę człowieka potrzebują od 20 sekund do 2 minut. Wydają przy tym dźwięki przypominające mruczenie kota oraz drżą. Natomiast przemiana w ich właściwą formę trwa od 15 do 25 sekund i jest poprzedzona jąkaniem się podczas rozmowy, zaczerwienieniem się oczu, trzęsieniem się oraz zwiększeniem się podmiotu o około 5 do 10%. Podczas przesłuchań z użyciem tortur przy użyciu impulsów elektrycznych zauważono podatność SCP-PL-145 na niekontrolowane skurcze.

Natężenie prądu Ból odczuwany przez obiekt Notatka
4 mA 1.0 Normalny człowiek najprawdopodobniej nie odczuł by przepływu prądu.
10 mA 1.2 Mało prawdopodobne aby człowiek znacząco odczuł przepływ prądu.
15 mA 2.0 Człowiek najwyżej mógłby odczuć mrowienie i niekontrolowane skurcze.
25 mA 3.0 Reakcja obiektu nie jest adekwatna do bólu który odczuł by człowiek.
35 mA Obiekt zmarł. Człowiek odczuł by lekki nieprzyjemny ból

Notatka:

  • Do określenia bólu odczuwanego przez obiekt użyto Skali Bólu Schmidta.
  • Test przeprowadzono dnia ████ ██ ██ (8 dni od zabezpieczenia SCP-PL-145-1) na SCP-145-4.


Koniec
Niżej znajdują się resztki które są po to, aby być.


Źródło dzieła: https://commons.wikimedia.org/wiki/File:World_map_blank_without_borders.svg
Twórca dzieła:Crates
Nazwa dzieła: World map blank without borders.
Licencja: Creative Commons Attribution-Share Alike 4.0 International


O ile nie zaznaczono inaczej, treść tej strony objęta jest licencją Creative Commons Attribution-ShareAlike 3.0 License