Król Lasu

Identyfikator podmiotu: SCP-PL-132

Klasa podmiotu: Euclid Keter

Specjalne czynności przechowawcze:Cela przechowawcza SCP-PL-132 musi mieć wymiary 35[m] x 35[m] x 15[m] a ściany muszą być wykonane z ołowiu lub innych metali ciężkich o grubości minimum 2[m]. Cała przechowalnia być gęsto zarośnięta roślinnością leśną a podłożem musi być ziemia ze ściółką leśną również obficie porośniętą roślinami i zajmować co najmniej 25% całej przechowalni. Przechowalnia ma być stale nawilżana do poziomu 80% a temperatura ma się wahać od 15oC do 23oC. Brama główna nie powinna być otwierana nigdy. Została wzmocniona i zaspawana [Patrz incydent A-1]. Karmienie podmiotu [ZMIENIONO] powinno przebiegać przez wbudowaną do przechowalni ołowianą rurę zamykaną z obu stron. Po zakończeniu procedury karmienia rurę należy zalać wodą.

Opis: Obiekt został pierwszy raz zaobserwowany ██/██/1945r w ██████ lesie przez 6 osobową grupę dzieci. Przez miejscowych mieszkańców był on nazywany Leśnym Demonem czy też Królem Lasu. Został pozyskany przez fundację ██/██/2000r. Podmiot wpadł w tedy szał powodując ██ zgonów i ██ rannych.
SCP-PL-132 to humanoid nieznanego wieku ani pochodzenia.Ma około 2.5[m] wzrostu. Jest masywnie zbudowany, układ mięśni nie przypomina ludzkiego. Jest ich o wiele więcej niż u człowieka. Ze wstępnych badań wynika że jest ich ok 2000. Obiekt wydaje się być w stanie modyfikować swoje ciało. Ma na sobie prawdopodobnie znalezione, za małe, poszarpane ludzkie ubrania. Przy pasie wisi rzemyk z dwoma[2] ludzkimi palcami i jedną [1] stopą. Z twarzy przypomina starszego mężczyznę z siwą gęstą brodą. Jego górna część twarzy jest obwinięta bandażami które są przez niego nieregularnie ściągane. Pod bandażami znajduje się dwoje[2] oczu które ███████. Pod żadnym pozorem nie wolno patrzeć SCP-PL-132
w oczy. Od momentu spojrzenia w oczy SCP-PL-132 nazywana SCP-PL-132-2. Będzie to skutkować ślepym podążaniem SCP-PL-132-2 za rozkazami SCP-PL-132 co w skutkach skończy się śmiercią w ogromnych męczarniach [Patrz incydent A-2]. SCP-PL-132 wpada w szał na widok ludzi oraz gdy w jego pobliżu nie ma żywych roślin. Gdy jest zamknięty w swojej celi jest łagodny do momentu zobaczenia człowieka. Strażnicy donoszą że gdy SCP-PL-132 jest sam "śpiewa" coś w rodzaju pieśni żałobnych w nieznanym dotąd języku. Wszystkie próby tłumaczenia tych pieśni zakończyły się fiaskiem. SCP-PL-132 może być rozumny i znać nawet kilka języków [Patrz Dodatek B-1].

[Incydent A-1] [USUNIĘTO]

Notatka : Nigdy, nigdy więcej nie otwierajcie tych drzwi, a tym bardziej nikogo już tam nie
wpuszczajcie. On się ukrył, on się ukrył… Bawi… to się z nami bawi…
Dr.███████

Dr.███████ na skutek traumy popełnił samobójstwo dnia ██/██/2004r

[Incydent A-2]

Opis: Dnia ██/██/2006r Pracownik Dr.P███ przez przypadek spojrzał w oczy SCP-PL-132.
Następnie [Usunięto na prośbę umierającego Dr.P███]

Notatka: Trzeba to zabić, zabić jak najszybciej. Co on mu zrobił, jego █████ i inne organy są wszędzie, w całej przechowalni. Wołał, prosił, błagał o pomoc ale nikt mu nie pomógł… nikt.

Dr.████

[Dodatek B-1]

Zapis nagrania z eksperymentu B-5:
Wprowadzony D-███

[SCP-PL-132]Wydaje głośny ryk

[D] Co to było? krzyczy i głośno oddycha

[SCP-PL-132] mówi po łacinie, niemiecku, angielsku i polsku, losowe słowa, brak spójnego sensu

[D] Nie rozumiem, proszę wypuście mnie! płacze

[SCP-PL-132] ściąga bandaż z głowy kamery przestają nagrywać

[D] Twoje oczy… już idę…

Słychać jęki, łamanie kości, i rozrywanie ciała

Koniec zapisu

ocena: 0+x
O ile nie zaznaczono inaczej, treść tej strony objęta jest licencją Creative Commons Attribution-ShareAlike 3.0 License