Królestwo EndKinga

[[tabview]]

[[tab SCP-PL-155 ławka do czytania]]

ocena: 0+x

Identyfikator podmiotu: SCP-PL-155

Klasa podmiotu: Euclid

Specjalne Czynności Przechowawcze: Podmiot znajduję się w Ośrodku 10, w pomieszczeniu w którym podłoga została pokryta piaskiem. Dostęp do podmiotu ma cały personel, osoby wchodzące do przechowywani artefaktu muszą podać powód wejścia i czas w którym powinni wyjść z przechowalni. Co rok przeprowadzana jest konserwacja podmiotu polegająca na ponownym pomalowaniu podmiotu i wymianie metalowych części.

Opis: Podmiot to przenośna dębowa ławka o wymiarach 0.4[m] x 2.5[m] x 0.5[m]. Artefakt waży 20kg, i jest pomalowana na kolor ciemnoszary. Podmiot w stanie pozyskania miał przyklejoną naklejkę z napisem umieszczonym poniżej.

Dziękujemy za zakupienie naszego produktu!!!
Właśnie kupiłeś ekskluzywny produkt braci Zmyślnowskich wszystkie skargi wobec zakupionego produktu proszę zgłaszać pod adres Wejherowo 84-200 ul. █ ████ ██

Następnego dnia po odnalezieniu podmiotu i jego zbadaniu Fundacja sprawdziła rejestr przedsiębiorstw i okazało się, że warsztat który był w tamtym miejscu został zamknięty w 199█ roku.

Podmiot

Żeby uzyskać właściwości anomalne podmiot musi być na podłożu ziarnistym (np. ziemia, piasek, żwir). Kiedy jakiś człowiek usiądzie na ławce z książką to znika i następnie pojawia się w czasie od 5min do 10h (zależnie od długość książki którą posiadał). Że zeznań personelu klasy-D którzy testowali artefakt wynika że osoba która za sprawą podmiotu zniknęła przenoś się do książki z którą usiadł i staje się niematerialnym obserwatorem. Jeżeli ktoś zabierze lekturę od podmiotu na ponad 10m kiedy jakaś osoba zniknęła przez dany druk, osoba ta pojawi się z jednym z skutków podanymi poniżej:

  • śpiączka
  • utrata pamięci z okresu 1 tygodnia

Załączniki

[[/tab]]

[[tab Posąg głodu]]

ocena: 0+x

Identyfikator podmiotu: SCP-PL-119

Klasa podmiotu: Bezpieczne

Specjalne Czynności Przechowawcze: Podmiot znajduję się na obrzeżach miasta ███████ w piekarni o nazwie ███ ██████████. Oficjalnie sam sklep został zamknięty przez sanepid w 201█. Sklep jest monitorowany z 5 sekundowym opóźnieniem oraz pilnowany przez 1 agenta przez wejściem.

[[/tab]]

O ile nie zaznaczono inaczej, treść tej strony objęta jest licencją Creative Commons Attribution-ShareAlike 3.0 License