Lalka
ocena: 0+x

Identyfikator Podmiotu: SCP-PL-124

Klasa Podmiotu: Euclid

Specjalne Czynności Przechowywawcze: SCP-PL-124 musi być przechowywany w stalowym pojemniku o wielkości 0.5 [m] sześciennego, który jest umieszczony w sali o wymiarach 4 [m] sześciennych. Nikt poza strażnikami nie ma dostępu do obiektu z powodu agresywności obiektu.
Pojemnik jest chroniony przez 6 strażników uzbrojonych w miotacze ognia.Wszyscy strażnicy mają być zwróceni w stronę pojemnika. 25/7/2017 jego przechowywalnia zostanie wymieniona na nową (więcej w procedurze zmiany przechowywalni oraz w parametrach nowej przechowywalni). Po wymianie pojemnik nie musi być chroniony i na obiekcie będzie można przeprowadzać eksperymenty pod pewną procedurą, którą przygotowywuje rada O5.

Parametry nowej przechowywalni: Wielkość 0.4 [m] sześcienne. Grubość stali 5 cm. Pokój zostanie wyremontowany i do niego zostaną dodane nowe stalowe drzwi drzwi o grubości 5 [cm], do których dostęp będą miały tylko osoby z upoważnieniem poziomu 5.

opis: SCP-PL-124 to Drewniana lalka o wysokości 0.5m, wykorzystywania w malarstwie. Posiada możliwość poruszania się. Znak szczególny lalki to plama czerwonej farby na główce i nacięcia na całej powierzchni podmiotu, które powstały przy konkwisakcji podmiotu. Lalka w próbach powrotu do malarza nie żałuję istnień ludzkich, to świadczy o wielkiej więzi między malarzem a SCP-PL-124. Po zabiciu osoby zamienia ją nieznanym sposobem w ████ nazywaną SCP-PL-124-2, która ma 1/2 rozmiaru ofiary. SCP-PL-124-2 jest pod całkowitą władzą SCP-PL-124.

SCP-PL-124 został skonfiskowany malarzowi ██████ █████████ 25/11/201█ po podaniu mu środka amnezyjnego klasy A. Przed odobraniem SCP malarz powiedział - "Co wy robicie?! Nie zabieranie mi tej lalki! To mój jedyny przyjaciel!".

Prób ucieczek obiektu było █, a w każdej min. ██ osób zabitych.

O ile nie zaznaczono inaczej, treść tej strony objęta jest licencją Creative Commons Attribution-ShareAlike 3.0 License