SCP-???
ocena: 0+x

Identyfikator podmiotu:

Klasa podmiotu:Bezpieczne

Specjalne Czynności Przechowawcze:Obiekt powinien być przechowywany w zamkniętym pokoju,przypominającym stanowisko pracy w korporacji. SCP-??? jest stale podłączony do zasilania,lecz zabronione jest podłączanie obiektu do sieci LAN lub WAN. Do obiektu mają dostęp pracownicy poziomu drugiego lub wyższego. SCP-??? jest pod stałą obserwacją czterech [4] kamer cyfrowych,umieszczonych w narożnikach pokoju.

Opis:SCP-??? to laptop firmy ████ model [USUNIĘTO]. Laptop został przechwycony 22/11/2███r. w jednym z Wrocławskich gimnazjów (woj.Dolnośląskie,Polska). SCP-??? potrafi nawiązywać kontakt z jego użytkownikiem,poprzez wyświetlanie rozmowy na ekranie.Dzięki klawiaturze,użytkownik może się porozumieć z SCP-???.
Obiekt,ma swoją świadomość i pamięć,przez co wie również o istnieniu Fundacji SCP (więcej informacji w logach). Podmiot,na początku rozmowy jest zawsze pozytywnie nastawiony do użytkownika.Nie lubi pytań o to kiedy zyskał swoją świadomość oraz kto był jego twórcą.
Kiedy zostanie o to spytany,odmawia odpowiedzi,po czym się wyłącza (więcej informacji w logach). Podczas podłączenia urządzeń zewnętrznych,obiekt uruchamia system operacyjny ███████ 2000,przez co nie jest możliwe rozmowa. Podłączone urządzenie,do SCP-??? po odłączeniu musi zostać zlikwidowane. SCP-??? posiada bogatą wiedzę na temat świata,najprawdopodobniej z Internetu.

O ile nie zaznaczono inaczej, treść tej strony objęta jest licencją Creative Commons Attribution-ShareAlike 3.0 License