MLC-SCP-PL-191

Identyfikator podmiotu: SCP-PL-191
Klasa podmiotu : Euclid

Specjalne Czynności Przechowywacze : SCP-PL-191 należy umieścić w celi 2m x 2m x 3m wykonanej z betonu o grubości 2m i pokrytej blachą o grubości 2 cm. Ta cela musi znajdować się w większej celi 10m x 10m x 3m również wyknana z betonu. Cela musi być czyszczona za pomocą maszyn i urządzeń sprzątających. Nie wolno przebywać żadnej osobie, zwierzęciu czy SCP w zasięgu 50 metrów od środka celi bez pozwolenia osoby personelu poziomu 4 lub wyższego. Celi musi pilnować 4 agentów nieuzbrojonych w jakąkolwiek broń palną i bez możliwości wejścia do celi. Do celi z SCP-PL-191 musi przynajmniej raz w tygodniu zostać zamknięty przynajmniej jeden członek personelu klasy D. Żadna osoba nie może być w odległości bliższej niż 20 metrów dłużej niż miesiąc. Potem należy bezwarunkowo przenieść daną osobę na terapię anty-agresyjną opracowaną przez doktora Methewa. Jeżeli dana osoba przejdzie terapię pozytywnie może wrócić na poprzednie stanowisko. To samo dotyczy osób obserwujące i słuchające SCP-PL-191 nie ważne jak daleko one będą.

Opis: SCP-PL-191 to czarna 12 ścienna kostka wykonana z czarnego ,nieznanego materiału przypominającego kauczuk wielkości piłki o średnicy 40 centymetrów i ważącego 11.5 kg. Przez nią po środku w lini pionowej przechodzi czerwona linia o szerokości 5cm. Na jednej ze ścian na której jest linia znajduje się oko w przeźroczystej otoczce o czerwonej tęczówce i zaś tam gdzie człowiek ma białe tam SCP-PL-191 posiada kolor czarny. Z tyłu podmiotu ( względem oka SCP-PL-191) wystają 3 sznurki o grubości 2.5 cm jeden obok drugiego i zawiązują się w warkocz o długości 60 cm który zakończony jest kolcem o kształcie ostrosłupa prawidłowego trójkątnego o długości 4 cm. SCP-PL-191 przemieszcza się po ziemi lecz nie wykonuje żadnych czynności przypominających chodzenie czy choćby lewitację.

SCP-PL-191 powoduje wzrost agresji u każdego kto przebywa w zasięgu do 50 metrów. Tym jest bliżej tym agresja ofiary jest większa. Powoduje to że po jakimś czasie atakuje ona każdą osobę jaką spotka bez znaczenia na niebezpieczeństwo w celu wejścia do przechowalni SCP-PL-191 i próby terminacji podmiotu. Osoba pod wpływem SCP-PL-191 posiada wyczulone zmysły oraz zwiększoną zręczność oraz zostaje pozbawiona wyrzutów sumienia co powoduje że ofiara jest przystosowana do zabijania w celu osiągnięcia celu (patrz incydent 191-1). SCP-PL-191 jest odporne na jakiekolwiek znane możliwości uszkodzenia go i jest odporne na działanie czasu, zaś każdy kontakt powoduję wzrost agreji danej osoby na SCP-PL-191 i porażeniem prądem z siłą zależną od siły lub skuteczności zadanego ciosu bez znaczenia czy dana osoba zaatakowała w bliskim kontakcie czy użyła broni zasięgowej . Siła dochodziła do 345 watów.

Jeżeli jakiekolwiek SCP przebywa na terenie niedaleko SCP-PL-191 to należy je potraktować następująco:
Klasa: Zmiana na:
Bezpieczna - Euclid
Euclid - Keter
Keter - brak zmiany

SCP-PL-191 potrafi się komunikować choć na razie nie odkryto jak i nie sprawia wrażenia chęci zabijania . Jest on nastawiony przyjaźnie lecz mimo to nie ważne co robi i tak powoduje agresję osoby z którą przebywa na wszystkie możliwe sposoby. Jeżeli dana osoba nie należy jakieś muzyki to SCP-PL-191 taką odtworzy , jeżeli nie lubi rozmawiać z daną osobą o jakimś charakterze bycia np. ciągłemu chichotaniu to jest pewne że SCP-PL-191 tak się zachowa.

Dodatek : Doświadczenie z 2 osobami w celi:

Do przechowalni SCP-PL-191 wprowadzono 2 członków klasy D: D-191-1 i D-191-2. Po 3 minutach doszło do walki między nimi co zakończyło się brutalną śmiercią D-191-1 spowodowaną wyrwaniu serca z klatki piersiowej za pomocą rąk przez D-191-2. Następnie D-191-2 usiadł w kącie i zaczął obgryzać paznokcie. Po minucie SCP-PL-191 zaczęło odtwarzać piosenkę "Last Christmas" co doprowadziło D-191-2 do szału. Chwycił SCP-PL-191 za "ogon" i zaczął nim uderzać o ściany i przeklinać SCP-PL-191 . Po kilku zamachach D-191-2 padł martwy na wskutek porażenia prądem.

Dodatek : Rozmowa Doktora Mathewa z SCP-PL-191

DoktorMathew: Dzień dobry
SCP-PL-191 ( głosem pijanego nastolatka) : Siemka eniu
DM : Czy wiesz co tu robisz?
SCP-PL-191 : No eeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee aaa no ten tego a czekałem aż poznam mojego frienda bo to ty noo.
DM (lekko zaczerwieniony) : Nie jestem tego jeszcze pewien ale czy mógłbyś mi powiedzieć dlaczego ty próbuj..
SCP-PL-191 : (Wydaje dźwięk pierdnięcia)
DM (poddenerwowany) : dlaczego ty ciągle próbujesz doprowadzić mnie do z..
SCP-PL-191 :(Wydaje kolejny dźwięk pierdnięcia)
DM(krzyczy): DOŚĆ TY GŁUPI P##### . IDŹ DO DIABŁA.(Następnie Doktor Mathew idzie do wyjścia)
SCP-PL-191 : E e e e eniu czekaj n n n noo mam tu p p p p p piwunio takie co lubiłeś wypić ć ć…
DM : (wychodzi miotając przekleństwa)

24H00M00S

DM: Witaj ponownie..
SCP-PL-191 : No cześć ENIUUUU
DM: Proszę odpowiedz mi na wczorajsze pytanie
SCP-PL-191 : Skoro tak chcesz UU to dobrze. Mama mnie kochała i nie wiem jak z tobą ENIUUUU ale zostawiła mi w pamięciosieci specjalny dar. Wiem że ENIEEE są ciekawi i chcę poznać wszystkich ENIII. Nie wiem czemu ENIEEE się denerwują jak twój ojciec ENIUUU po flaszce wódki.W końcu ENIEEE same się idą pozabijać bo to po prostu EN…..
DM(porządnie zdenerwowany): Przestań do cholery…… nazywać ….. mnie……eniem…
SCP-PL-191 : No dobraaa ENIUUU(Doktor Mathew kopie SCP-PL-191 po czym traci przytomność ale agentom udaje się go wynieść.)

(Po wszystkim Doktor Mathew przyznał że SCP-PL-191 nawiązał do jego najgorszych rzeczy z przeszłości: za jego dzieciństwa ojciec pił a matka wyjechała z kochankiem. W szkole miał problemy z kolegami z klasy którzy nazywali go "eniem" .Zaś jego żona go zostawiła kiedy wpadł w nałóg alkoholowy.)

Incydent 191 z dnia 28/04/2010

Jeden z agentów pilnujących SCP-PL-191 wyjęło z kieszeni krótki pistolet który udało mu się przemycić.Następnie pozabijał współtowarzyszy i udał się w celu zdobycia klucza do przechowalni SCP-PL-191 zabijając jeszcze 3 agentów, 8 naukowców i 12 pracowników klasy D. Po 5 minutach agent został poddany terminacji.

O ile nie zaznaczono inaczej, treść tej strony objęta jest licencją Creative Commons Attribution-ShareAlike 3.0 License