Sahra
ocena: 0+x

Identyfikator podmiotu: SCP-PL-322

Klasa podmiotu: Bezpieczny

Specjalne Czynności Przechowawcze: Anomalia nie jest szkodliwa dla fundacji, dlatego pozwalamy jej chodzić po placówce bez ochrony. Nie ma ona w zwyczaju przeszkadzać w jakich kolwiek badaniach, opisach czy innego typu ważnych czynnościach.

Opis: Obiekt przypomina lisa pustynnego, jednak na jego ciele znajdują się kilka nadzwyczajnych zmian. Zacznijmy od tego, że anomalia jest w stanie porozumieć się z pracownikami w przeróżne sposoby [Eksperyment no. 1, 23/02/▮▮▮▮]. Obiekt nosi niebieską obrożę i nie pozwala jej zdjąć, za żadną cenę. Na prawdę, za nic. Nawet obiecaliśmy mu codzienny kontakt z SCP-999, jeżeli da nam chociaż na chwilę obrożę. Niestety, jaka kolwiek forma próśb, układów nie udała się.

Eksperyment no.1, 23/02/▮▮▮▮:

Wstęp: Dr. A▮▮▮ piszę raport na temat SCP-PL-332, czytając go cicho na głos. W pewnym momencie, kątem oka zauważa jak obiekt podchodzi do niej i obserwuję ją. Obraca się ona do niego, zauroczona jego wyglądem.

Dr. A▮▮▮: Jak taki słodki fenek może być jaką kolwiek anomalią? Na SCP-343, przecież to jest lis pustynny. Jak się nazywasz, słodziaku?

SCP-PL-322 przygląda się Dr. A▮▮▮, przechylając głowę w pytającym geście. Po krótkiej chwili zaczyna wystukiwać jakiś rytm łapą.

Dr. A▮▮▮: Co do… Dr. A▮▮▮ wsłuchuję się w rytm, jednak obiekt nagle przestaję wystukiwać, tylko po to, żeby zacząć ponownie.

SCP-PL-322 ponownie stuka. Pierwsze 19 stuknięć, 1. stuknięcie, 8 stuknięć, 18 stuknięć i znowu jedno. Dr. A▮▮▮ po chwili zdaję sobie sprawę, że obiekt zna alfabet, i wystukało słowo "Sahra".

Dr. A▮▮▮: Jaki mały spryciarz. Wystukałeś swoje imię, co nie? Anomalia kiwa głową, w geście zgadzającym się.

Reszta spotkania polega na dosyć niezwyczajnej komunikacji z obiektem.

Podsumowanie: Obiekt potrafi się porozumieć z pracownikami, w rożne sposoby. Potrafi pisać na kartce, chociaż nie wychodzi to anomalii najlepiej.

O ile nie zaznaczono inaczej, treść tej strony objęta jest licencją Creative Commons Attribution-ShareAlike 3.0 License