Mobilny Sandbox PL

Identyfikator Podmiotu: SCP-PL-190

Klasa Pidmiotu: Keter

Specjalnie Czynności Przechowywawcze: SCP-PL-190 musi być zamknięty w ośrodku przechowywawczym pod [USUNIĘTO] specjalnie przygotowanyn dla SCP-PL-190

Po wejściu przez wrota należy pokazać specjalne pozwolenie na wejście do śluzy głównej. Po przejściu przez następne wrota, wchodząc do śluzy należy wyposażyć się w karabiny używane przez MFO do likwidowania obiektów SCP-PL-190-A, oraz pancerz przygotowany dla jednostek ratunkowych do SCP-049.

W strefie 1. znajduje się wielki hol z wieżami ratunkowymi, zejściami do schronów oraz kolejnymi wrotami które muszą być pilnowane przez dwóch (2) strażników, oraz całego personelu ochronnego na wieżach. Każde zejście do schronów z sześciu (6) musi być pilnowane przez przynajmniej jednego (1) strażnika.

W stefie 2. znajduje się winda pancerna pilnowana przez czterech (4) strażników. Wokół znajduje się system wentylacyjny i ogrzewania ścian. Na górze znajduje się system z gazem trującym na wypadek ataku SCP-PL-190-A. Winda pancerna prowadzi fo strefy nr. 3, wewnątrz niej znajduje się zawsze w każdym rogu po jeden strażnik. Na lewej strony windy stoi jeden pracownik klasy B, operujący windą między pięcioma piętrami:
1. Strefa nr. 2
2. Strefa nr. 3
3. Centrala Elektryczna i Systemowa
4. System monitoringu ogólnego
5. Schron Atomowy

W strefie 3. znajduje się korytarz gazowy, aktywowany w razie ataku SCP-PL-190-A. Drzwi wyjściowe do strefy 4. i wejściowe z windy pilnują dwaj (2) strażnicy, każdy przechodzący przez korytarz musi być eskortowany przez jego żywą tarcze w postaci pracownika klasy D.

W strefie 4. znajduje się skrzyżowanie. Idąc w lewo (od wejścia) znajdują się cele pracowników klasy D. Idąc w prawo (od wejścia) znajduje się śluza z zabezpieczeniami i wejście do zbrojowni. Droga prosto prowadzi do wyższej/niższej strefy.

W strefie 5. znajduje się kolejna śluza pancerna, po czym wrota. Wrota są pilnowane przez dwóch (2) strażników z każdej strony. Za wrotami identyczna śluza po czym właściwa strefa 5. Strefa ta posiada kilka ławek i kilka posterunków strażniczych, strefa ta to wejście do rdzenia. Po przejściu przez nią należy przejść przez drzwi na skaner DNA do klatki schodowej. Drzwi pilnuje dwóch (2) strażników z dwóch stron. Po zejściu jest śluza pancerna pilnowana przez parę strażników. Śluza prowadzi do strefy 6.

W strefie 6. znajduje się sedno. Strefa jest ogrodzona przez most ze strażnikami, na drugim końcu znajduje się zejście windą typowo roboczą do mostku dowodząco-badawczego. Pracują tam naukowcy, moniturający strefe 7, przyglądający się przez szybę pancerną oraz prowadący testy. Windę i mostek pilnują strażnicy. Po bokach mostku znajdują się identyczne schody w dół w lustrzanym odbiciu. Po zejściu jest wielka płyta tytanowa służąca jako podłoże, ba środku strefy jest główna przechowywalnia SCP-PL-190 z szybą pancerną na górnej częśći frontowej płyty sześćianu. Środek sześćianu uznawany jest za strefe 7.

W strefie 7. znajduje się wielki tytanowy sejf na podwyższeniu do którego prowadzą schody. W sejfie znajduje się cela SCP-PL-190. Podczas testów należy zostawiać drzwi po testerach zamknięte. Dzień po teście należy wysłać oddział MFO aby zlikwidowali SCP-PL-190-A, które prawdopodobnie tam będą oraz przygotować celę do użytku pod testy.

Opis: SCP-PL-190 wygląda jak wysoko wygłodzony, przerośnięty noworodek z zaklejonymi oczami. Posiada 201 cm wzrostu i większy od ludzkiego mózg. Jego wargi złożone są z łusek podobnych do rybich. Ma więcej zębów niż jakiekolwiek istniejące stworzenie, jest ich tak wiele że otaczają od wewnątrz wargi.

SCP-PL-190 siedzi w rogu celi od momentu schwytania. Czasami spogląda nerwowo na kamerę, gdyby nie to cały czas śpi lub szepcze coś po łacińsku. Od czasu do czasu przerywa mu to eksperyment, przesłuchania lub incydenty personelu klasy D. Nigdy nie zwabia nikogo do swojej celi, dopóki ktoś wejdzie do jego celi.

Gdy tester (przepisowo pracownik klasy D) wejdzie do celi SCP-PL-190 zacznie szeptać głośniej po łacińsku, teraz wydaje się że w formie modlitwy. Po zakończeniu niezrozumiałej przez wymowę modlitwy zacznie krzyczeć. Gdy tylko poczuje że tester się niepokoi lub zaczyna bać SCP-PL-190 zaczyna go zwabiać do zbliżenia się, po czym opluwa testera swoimi wydzielinami z ust.

Tester po konfrontacji z wydzielibami zacznie poddawać się SCP-PL-190 i pozwalać mu się ugryźć, po ugryzieniu tester staje się super silny, inteligentniejszy i całkowicie poddany działaniom SCP-PL-190, od tego momentu ofiara staje się uznawana za SCP-PL-190-A.

Pozyskanie: SCP-PL-190 został znaleziony w dżungli w [USUNIĘTO] wraz ze zmutowanymi zwierzętami przez Angielskiego myśliwego. Fundacja po przechwyceniu informacji z okolicznej policji pojmała wszystkich wtajemniczonych i podała im amnezje klasy A. Natychmiast zabezpieczono podmiot.

Dodatek 1:

Eksperyment 190-PL-5A
**Opis**: D-9078 to zdrowy, 22 letni mężczyzna, skazany za atak terrorystyczny, jednak jego badania psychiczne wskazały tylko podatność na manipulacje.
**Eksperyment**:
D-9078 wchodzi do celi. Zaczyna się eksperyment.

Naukowiec: Dobra. Spokojnie. Jeżeli będziesz pewny siebie nic się nie stanie, dobra?

D-9078: Ahh... I tak to kara śmierci... Obiecujesz że potem mnie uwolnić?

Naukowiec skłamał, obiecując zwolnienie po teście

D: To w takim razie stoje.

Podmiot zaczyna krzyczeć

D: Co to za gówno?!

N: Spokojnie, nic nie zrobi jeżeli nie poczuje twojego przerażenia, zaspokój to rozmową.

D-9078 wykonuje polecenie naukowca, jednak gdy SCP-PL-190 kopnął w ścianę tester przestraszył się i zaniepokoił. SCP-PL-190 zaczyna manipulacje pracownikiem.

D: On... Mi każe...

N: Nie! Nie daj się!

D: Muszę się zbliżyć! Zamknij się!

Obiekt testowy zostaje opluty, po czym opada na twarz i daje się ugryźć.

Koniec eksperymentu.

//Notka: SCP-PL-190 to na 100% keter. Po każdym eksperymencie musi umrzeć od 3-5 na 6 strażników MFO. Gdybyśmy wpuszczali po więcej niż jednego testera ludzkość zmieniła by się w zombie ogromnego noworodka.//

Dodatek 2:

Przesłuchanie 190-PL-68
**Opis:**Przesłuchujący to Dr. [Utajniono] tu nazywany Naukowcem. SCP-PL-190 właśnie szeptał, a więc może rozmawiać.

Naukowiec: Witaj, mogę z tobą porozmawiać?

Obiekt: Po co? Marnujesz czas, jestem wysłannikiem mojego Ojca. Robie co robie i będę to robił. To moje przeznaczenie, po to mnie wysłano.

N: Cóż, może cię zrozumiemy coś zrobimy abyś robił to bez ofiar, albo się nawet dogadać. Damy radę?

O: Nie. Przekonaj mnie.

N: Jak?

O: Wymyśl coś, podobno jesteś //sapiens//, więc myśl, myślący...

N: Nie ważne... Skoro tak... Żegnaj.

O: Przyjdź do mnie na chwile!

N: Nie.

Naukowiec wyłączył swój mikrofon i transmisje dźwięku z kamery w celi. SCP-PL-190 splunął kwasem w szybę, pisknął i poszedł spać.

//Notka: SCP-PL-190 jest dziwnym, lecz inteligentnym bytem. Mam nadzieje że  nie będzie żadnych incydentów SCP-PL-190.//

Dodatek 3:
Zobacz Incydent A-190-PL-HGG

O ile nie zaznaczono inaczej, treść tej strony objęta jest licencją Creative Commons Attribution-ShareAlike 3.0 License