najlepsza nazwa ever
ocena: 0+x

Identyfikator podmiotu: SCP-PL-119

Klasa podmiotu: euclid keter

Specjalne Czynności Przechowawcze: Teren na którym żyją wolne instancje SCP-PL-119 ma być stale obserwowany przez Mobilną Formację Operacyjną Delta-6 ("Ryzykanci"). W przypadku zbytniego oddalenia się podmiotów od wyznaczonego obszaru mają zostać wyeliminowane. Wszystkie uwięzione stworzenia mają być przechowywane w strefie 5, w przechowalni o wymiarach 9x9x9 metrów o ścianach wykonanych z żelbetonu o grubości 1,2 metrów z dodatkową wewnętrzną warstwą ołowiu pokrytego przeciwpromiennym D3H-███. Terminacje instancji SCP-PL-119 jednostka MFO Delta-6 może wykonywać samowolnie lecz zabijanie dużej ilości osobników bez wyraźnego powodu może skutkować karą dyscyplinarną. Wszelkie testy na podmiotach wymagają zgody pracownika o 4 poziomie upoważnienia. Wszelkie kontakty z obiektami muszą być przeprowadzane zdalnie bądź w kombinezonie typu hazmat-B6█.

Opis: SCP-PL-119 to gady posiadające 3 pary krótkich odnóży z 14 centymetrowymi szponami, skrzydła umożliwiające im latanie o rozpiętości u dorosłych osobników od 3 do 5 metrów oraz paszczę zawierającą (zależnie od wieku) od 40 do 54 zębów . Długość stworzeń to ok. 2 metry bez ogona, ogon (zależnie od wieku) zwykle liczy od 3 do nawet 7 metrów. Siłę zacisku szczęk określono na 3000 N, zęby są bardzo ostre, mierzą ok. 6 centymetrów i przy maksymalnej sile zacisku (3000 N od dołu i góry) są w stanie przegryźć stal typu Hardex-K7-█, maksymalny kąt rozwarcia szczęki to 45 stopni. Szpony są używane głównie do wspinania się i do chwytania, są mniej ostre od zębów i bardziej łamliwe. Ich skóra ma dwie warstwy, zewnętrzna warstwa jest elastyczna i całkowicie kuloodporna, lecz można bez problemu przebić ją nożem bądź innym ostrym narzędziem. Pociski mimo że nie są w stanie jej przebić uderzają z dużą siłą i wywołują silne obrażenia wewnętrzne np. zniszczenie organów, połamanie kości itp. Zewnętrzna warstwa skóry jest silnie napromieniowana (1000 Gy) i jedno minutowy kontakt z nią doprowadza do choroby popromiennej i zgonu po ok. 7 dniach. Wewnętrzna warstwa skóry jest bardziej błoną chroniącą SCP-PL-119 przed promieniowaniem zewnętrznej warstwy skóry. Wewnętrzna warstwa jest podatna na uszkodzenia i nie odrasta, więc pozbawienie 1 cm2 skóry przyśpiesza śmierć SCP-PL-119 o od 1 miesiąca do nawet roku przy słabszych i starszych osobnikach. Zewnętrzna warstwa skóry nawet odrośnięta jest równie napromieniowana. Błona pokrywa też układ pokarmowy. Niemal cały SCP-PL-119 jest z nieznanych materiałów. Samce są koloru czarnego lub ciemnozielonego a samice czarne z małymi czerwonymi bądź żółtymi plamkami. Podczas okresu godowego samce wykształcają na końcówkach ogonów małe pęcherzyki które świecą słabym żółtym światłem, są jednak widoczne z dużych odległości po to by zwabić samice. SCP-PL-119 są agresywne tylko podczas okresu godowego i lęgowego. Okres godowy trwa od 3 tygodnia lutego do 2 tygodnia kwietnia, okres lęgowy trwa od 2 tygodnia maja do 1 tygodnia października. Poza tymi okresami też mogą zaatakować po zbliżeniu się na niewielką odległość lub gdy są głodne. Pokarm wydalają w formie perfekcyjnych sześcianów z nieznanego materiału napromieniowanego z siłą (6000 Gy) o masie takiej samej jak zjedzona materia ale o dużo większej gęstości, więc wydalone resztki mają mniejszą objętość. Wolne instancje SCP-PL-119 żyją na terenie Czarnobyla i Prypecia i okolicznych terenach. Ich tereny będą zmniejszane przez Mobilną Formację Operacyjną Delta 6 ("Ryzykanci"). Wszystkie przecieki o SCP-PL-119 mają zostać zneutralizowane przez Mobilną Formację Operacyjną Omega-45 ("Białe Nietoperze").
Notatka:Myślę że SCP-PL-119 nie trawi pokarmu ale modyfikuje go na poziomie atomowym i przeprowadza coś w stylu reakcji która jest przeprowadzana w elektrowniach atomowych, dlatego mogą latać i żyć, z powodu tej reakcji! Przecież jeden osobnik który zjadł 4 osoby osiągnął 2██ kilometrów na godzinę! Gdybym przeprowadził dodatkowe testy mógłbym stworzyć z nich bombę atomową. Dr.█████ ████████.

Dodatek: Próba stworzenia bomby nuklearnej z SCP-PL-119

Tester: Dr.█████ ████████
Procedura: Zmodyfikowanie SCP-PL-119 za pomocą [USUNIĘTE Z ROZKAZU O5]oraz wysłanie zmodyfikowanego osobnika na wyspę ██████ 28██ km od brzegu i nakarmienie go jedną ██████.
Rezultat: Doktorowi ███████ ███████████ udało się pomyślnie zmodyfikować SCP-PL-119. powiodło się także wysłanie i nakarmienie SCP-PL-119. Wybuch miał siłę ████ ██ i był widoczny z ████ ██.
Wniosek:Kategorycznie zakazuję prowadzenia tego typu eksperymentów lub wykorzystywania SCP-PL-119 do celów stworzenia jeszcze silniejszego wybuchu bądź zniszczenia czegokolwiek.-O5-03

O ile nie zaznaczono inaczej, treść tej strony objęta jest licencją Creative Commons Attribution-ShareAlike 3.0 License