Naukowiec

Identyfikator podmiotu: SCP-PL-156

Klasa podmiotu: Euclid

Specjalne Czynności Przechowawcze: SCP-PL-156 jest przetrzymywany w zabezpieczonym ośrodku badawczym nr.14 w celi ze szkła pancernego o wymiarach 20 m × 20 m × 20 m. Wszelkie żądania obiektu dotyczące "asystentów" i "testerów" mają nie być spełniane (patrz incydent SCP-PL-156 alfa [wszystkie inne żądania należy konsultować z radą O5]).

Opis: SCP-PL-156 jest humanoidem z wyglądu przedstawiającego mężczyznę- ciemnego blondyna o brązowych oczach o wysokości 1,96 m i wadze 65 kg w białym kitlu. Umie on z potrzebnych mu substancji stworzyć karzdą ciecz i każde ciało stałe (również te dotychczas nie odkryte). Przejawia on skrajną niechęć do ludzi poniżej średniego poziomu Iq adekwatnego do wieku. Badania wykazały, że lubi zwierzęta.

Log przesłuchania SCP-PL-156:

Przesłuchiwany: SCP-PL-156
Przesłuchujący: Dr. █████████ ████████
Wstęp: SCP-PL-156 przemówił tuż po przywiezieniu do ośrodka nr. 14 po pytaniu Dr. █████████ ████████
Początek logu: Ośrodek nr. 14 Godz. 21.00
Dr. █████████ ████████: Kim jesteś?
SCP-PL-156: Naukowcem. A ty? Mam wrażenie, że zajmujesz się tym samym co ja.
Dr. █████████ ████████: Można tak powiedzieć… Ale powie… (w tym momencie SCP-PL-156 przerywa Dr. █████████ ████████)
SCP-PL-156:To ty powiedz. Co robię w tej celi? Myślisz, że nie obserwowałem niczego? Myślisz, że nie wiem co to za miejsce? ( w tym momencie SCP-PL-156 dmucha na szybę i palcem rysuje logo fundacji). Odejdź. Muszę przemyśleć dlaczego tu trafiłem.
Koniec logu:Dr. █████████ ████████ żegna się i odchodzi.
Podsumowanie: **> Nie wiem skąd on słyszał o fundacji, ale jestem pewien, że będzie sprawiał problemy. - Dr. █████████ ████████

Dodatek: Incydent SCP-PL-156 alfa:

SCP-PL-156 poprosił o asystentów i testerów. Do tego celu wydzielono dwóch naukowców z upoważnieniem poziomu 2 i 3 pracowników klasy D. Wszyscy zginęli podczas testu.
Wniosek: trzeba na niego uważać- Dr. █████████ ████████

O ile nie zaznaczono inaczej, treść tej strony objęta jest licencją Creative Commons Attribution-ShareAlike 3.0 License