Niebezpieczny sandbox

Identyfikator podmiotu: SCP-PL 238
Klasa podmiotu: Eucild Keter
Specjalne czynności przechowywacze: SCP-PL-237 znajduję się w sześcianie 5 m x 5 m x 5 m, które ściany są wykonane z ołowiu. Owe ściany maja 56,8 cm grubości. Przy wejściu do przechowywali powinno być min. 4 strażników. Pod żadnym pozorem nie można go dotykać. Wrazie ucieczki SCP-PL-237 należy zastrzelić wszystkich, nie ważne, czy to człowiek, czy SCP-PL-237
Opis: SCP-PL-237, pieszczotliwie zwany "Zmieniaczem" potrafi przyjąć formę każdej osoby, która go dotknie. Wygląd SCP-PL-237 jest podobny do SCP-106 tylko, że nie przenika przez ściany i nie tworzy czarnej mazi. Ołów doskonale blokuje jego anormalność. W sali przechowalniczej SCP-PL-237 znajdują się inne drzwi niż wejściowe. Przez te drzwi przechodzi byt do sali eksperymentów. Ów SCP został znaleziony w Polsce w województwie ███████████ dnia 20.██.1███ r.
Dodatek SCP-PL-237-1: Podczas eksperymentu na męczyżnie klasy D (D-23██) SCP-PL-237 przyjął formę D-23██ i personel nie wiedział, który to SCP-PL-237, ponieważ podczas transformacji padł prąd i po przemianie wrócił.Personel myśli, że spowodował to SCP-███. Personel miał zastrzelić SCP-PL-237, ale zatrzelili D-23██ co spowodowału ucieczke bytu. Podczas ucieczki SCP-PL-237 personel zauważuł jak SCP powiększa swój wzrost z 1,6 m do ok. 3 m i powiększył sę masę mięśniową 5 tys. razy, i zrobił sobie pseudo skóre pancerną.

O ile nie zaznaczono inaczej, treść tej strony objęta jest licencją Creative Commons Attribution-ShareAlike 3.0 License