Nienawidzę Cię
ocena: 0+x

Identyfikator podmiotu: SCP-PL-158

Klasa podmiotu: Keter

Specjalne Czynności Przechowawcze: Każda strona służąca do czatowania bądź porozumiewania się drogą mailową musi być monitorowana przez bota Fundacji ("HATEOFF") który jest cały czas pod nadzorem zaznajomionego się personelu poziomu trzeciego. W przypadku wykrycia SCP-PL-158 na stronie bot wykona atak DDOS który, będzie trwał do czasu kiedy podmiot opuści witrynę.

SCP-PL-158 został odkryty przypadkowo przez nie żywego już Dr.██████ który szukając osoby do rozmowy natrafił na podmiot. Następnego dnia znaleziono go martwego w swoim mieszkaniu, zmarł najprawdopodobniej przez leki nasenne popite alkoholem a na jego komputerze widniała rozmowa z SCP-PL-158 w której zachęcał żeby popełnił samobójstwo w taki sposób.

Opis: SCP-PL-158 jest to byt który, wysyła wiadomości e-mail bądź występuje na stronach służących bezpośrednio do czatowania na których pseudonim nie jest wymagany, podmiot na początku rozmowy wydaję się miły i sympatyczny odpowiada na większość pytań zadanych przez rozmówce. Pytając o wiek, wygląd lub imię zawsze podaje dane osobowe ostatniej osoby z którą czatował. Z adresem e-mail jest identycznie przybiera go od ostatniej ofiary.

W środku rozmowy SCP-PL-158 natychmiastowo zmieni wątek zazwyczaj dotyczyć będzie on wulgarnych treści typu morderstwa, porwania i ██████. Rozmówca będzie dalej chętnie czatował z podmiotem na ten temat dopóki nie zostanie poruszona kwestia samobójstwa, wówczas SCP-PL-158 w większości przypadków będzie obrażać osobę i zachęcać ją do skoczenia z dużej wysokości ewentualnie, zażycia śmiertelnej ilości tabletek nasennych nie zauważono innych metod.

Gdy osoba postanowi posłuchać się SCP-PL-158 i rzeczywiście popełni jedną z dwóch metod podmiot opuści witrynę i aktywuje się dopiero po pięciu godzinach. W przypadku którym rozmówca zostanie powstrzymany siłowo i nie wykona polecenia najwyraźniej zapadnie w śpiączkę z której już się nie wybudzi.

Notatka: Może po tej notce zmądrzejecie i przestaniecie robić eksperymenty patrząc jakie ryzyko stwarza SCP-PL-158. Stronki na których występuje ten podmiot to zwykła ruletka jeśli akurat nie połączycie się z nim? To co? Jakiś człowiek może i nie popełni samobójstwa jeżeli szybko aktywujecie tego swojego bota ale urazy na psychice zostaną mu na zawsze i pewnie w końcu postanowi to zrobić. A co z mailem? Maila nawet nie znacie to takie samo prawdopodobieństwo że do was napisze jak to że się z nim połączycie na ruletkach czatowych… Mam nadzieje że po tym zmądrzejecie. Dr.██████

O ile nie zaznaczono inaczej, treść tej strony objęta jest licencją Creative Commons Attribution-ShareAlike 3.0 License